Zhangjiagang HuaDong Boiler Co., Ltd.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa ÜrünlerKızdırıcı ve Isıtıcı

Endüstri ve Güç İstasyonları İçin Yüksek Verimli Kavisli Çıplak Kızdırıcı

Endüstri ve Güç İstasyonları İçin Yüksek Verimli Kavisli Çıplak Kızdırıcı

  • High Efficient Curved Bare Superheater For Industry And Power Station
  • High Efficient Curved Bare Superheater For Industry And Power Station
  • High Efficient Curved Bare Superheater For Industry And Power Station
  • High Efficient Curved Bare Superheater For Industry And Power Station
 • High Efficient Curved Bare Superheater For Industry And Power Station

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: Zhangjiagang, Çin
  Marka adı: HD Boiler
  Sertifika: ISO9001, CCC, ISO, API
  Model numarası: Kızdırıcı ve Yeniden Isıtma

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Min sipariş miktarı: 1 Set
  Fiyat: Negotiable
  Ambalaj bilgileri: Denize dayanıklı ambalaj
  Teslim süresi: 30 ~ 50 gün
  Ödeme koşulları: L/c, T/T, Western Union
  Yetenek temini: Ayda 500 ton
  Şimdi başvurun
  Detaylı ürün tanımı
  Türü: Doğal Dolaşım, Kazan Borusu Ürün adı: Buhar kazanı için yüksek frekanslı kavisli çıplak boru süper ısıtıcı
  Renk: müşterinin ihtiyaçlarına göre Yakıt: Kömür yakıtlı, elektrik, kömür
  Koşul: Yeni Stil: Yatay

  Endüstri ve Güç İstasyonları İçin Yüksek Verimli Kavisli Çıplak Kızdırıcı

  Ürün Bilgisi

  Supheater, buharı doyma sıcaklığından aşırı ısıtılmış sıcaklığa daha da ısıtan bir kazan parçasıdır. Aynı zamanda buhar kızdırıcı olarak da bilinir. Kızdırıcı, ısı transfer moduna göre konveksiyon tipi, radyasyon tipi ve yarı radyasyon tipi ve yapısal özelliklere göre yılan tipi tüp tipi, perde tipi, duvar tipi ve muhafaza tipine ayrılabilir. İthalat ve ihracat için birkaç paralel boru ve başlıktan oluşurlar.
  Çoğu endüstriyel kazan süper ısıtıcıya sahip değildir, çünkü birçok endüstriyel üretim süreci ve yaşam tesisi sadece doymuş buhara ihtiyaç duyar. Enerji santrallerinde, lokomotiflerde ve deniz kazanlarında, tüm buhar enerji santralinin dolaşımdaki ısı verimliliğini artırmak için genellikle aşırı ısıtıcılar takılır.

  Avantajları

  1. kızdırıcı, doymuş buharın kızartma buhar ekipmanının belirli bir sıcaklığına ısıtılmasıdır.

  2. Doymuş buharın aşırı ısıtılmış buharda ısıtılmasından sonra, buhar türbindeki buharın çalışma kapasitesi geliştirilir, yani buhar türbindeki buharın yararlı entalpisi arttırılır, böylece ısı motorunun çevrim verimliliği artar.

  3. Ek olarak, sıcak buharın benimsenmesi, buhar türbininin egzoz nemi de azaltabilir ve egzoz basıncının daha da azaltılması ve buhar türbininin güvenli çalışması için uygun koşullar yaratan türbin kanadının aşınmasını önleyebilir.

  Tipi ve özellikleri

  Borunun çapı genellikle 30-60 mm'dir. Konvektif süper ısıtıcı, yılan şekilli bir tüp kullanılarak en yaygın kullanılanıdır. Baca gazı sıcaklığında 450 - 1000 C sıcaklıkta düzenlenmiş ve yatay ve dikey olarak baca gazı ile temizlenen nispeten yoğun bir boru grubuna sahiptir. Baca gazı esas olarak boruya ısı iletir ve bazı radyasyon ısıyı emer. Elek kızdırıcı, fırının üst kısmında veya çıkışında düzenlenmiş çoklu tüp panellerinden oluşur. Radyasyona veya yarı radyasyon süper ısıtıcısına aittir. Birincisi, fırın alevinin radyasyon ısısını emerken, ikincisi, konvektif ısının bir kısmını emer. Santral kazanlarında 10 MPa üzerindeki kazanlarda, hem elek hem de serpantin borulu süper ısıtıcılar genellikle ısı emilimini arttırmak için kullanılır. Fırının iç duvarına uygulanan duvar kızdırıcı, nadiren kullanılan radyasyon kızdırıcıdır. Duvar tipi süper ısıtıcı, fırının üst kısmını ve konvektif baca kanalının duvarını büyük kapasiteli bir enerji kazanı kazanında oluşturmak için kullanılır. Hafif fırın duvarı yalıtım malzemesinden yapılmıştır. Resim birkaç üst ısıtıcının düzenini göstermektedir. Süper ısıtıcılar ile donatılmış küçük kapasiteli endüstriyel kazanlar, gereksinimleri karşılamak için genellikle tek kademeli tüplerin konvektif süper ısıtıcılarını kullanır.

  Parametreler

  Malzeme karbon çeliği, alaşımlı çelik veya dayanıklı ısı çeliği
  Tüp OD 10-114mm
  Tüp WT 0.8mm - 15mm

  Tasarım Yapısı

  1. doymuş buhar, 900 derece C'ye kadar sıcaklık ısıtma

  2. yüksek verim,>% 90.

  3. yüksek hızlı ısıtma.

  4. paslanmaz çelik ile tasarım.

  5. uzun tasarım ömrü, 15 yıl.

  şirket tanıtımı

  Başlıca ürünlerimiz Hizmet Kazanı, HRSG Kazanı, kömür yakıtlı, petrol (gaz) yakıtlı, kömür su-bulamaç yakıtlı ve atık yakıtlı buhar / sıcak su kazanları, organik ısı taşıyıcı kazanlar vb. Ve Kazan yedek parçalarını kapsar. (Ekonomizer, Kanatlı boru, Başlık, Buhar davul, Kızdırıcı, Su duvar paneli, Hava ön ısıtıcısı, Cyclone ayırıcı, vb. Enerji üretiminde yaygın olarak kullanılan, ısı temini, kimya mühendisliği, tekstil, gıda, kağıt, yol yapımı, plastik , kauçuk ve ahşap işleme endüstrisi.

  1100 çalışanı, 400.000 110 110.000.000 USD tutarında sabit kıymetli, 34 yıllık tecrübesi, ISO9001, SO3834, EN12952 sertifikalı, Şanghay'a 150km ekspresör, Suzhou veya Wuxi'ye 60km devlet yolu, bu, global değerli için üstün kalite ve rekabetçi teklifleri tutmamızı sağlıyor. müşteriler.

  İletişim bilgileri
  Zhangjiagang HuaDong Boiler Co., Ltd.

  İlgili kişi: Wendy

  Tel: +8618351692506

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

  Diğer ürünler