Ana sayfa ÜrünlerBoiler Steam Drum

Sanayi için Yatay Özel Çevre Dostu Kazan Buhar Davul

Sanayi için Yatay Özel Çevre Dostu Kazan Buhar Davul

  • Horizontal Style Customized Boiler Steam Drum Environmentally Friendly
  • Horizontal Style Customized Boiler Steam Drum Environmentally Friendly
  • Horizontal Style Customized Boiler Steam Drum Environmentally Friendly
  • Horizontal Style Customized Boiler Steam Drum Environmentally Friendly
 • Horizontal Style Customized Boiler Steam Drum Environmentally Friendly

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: Jiangsu, Çin
  Marka adı: HDB
  Sertifika: ISO9001 , SGS , TUV , ASME , EN
  Model numarası: Kazan Buhar Davul

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Min sipariş miktarı: 1 Set
  Fiyat: Negotiable
  Ambalaj bilgileri: Denize dayanıklı ambalaj
  Teslim süresi: 30 ~ 50 gün
  Ödeme koşulları: L/c, T/T, Western Union
  Yetenek temini: Ayda 500 ton
  Şimdi başvurun
  Detaylı ürün tanımı
  Stil: Yatay ve dikey Koşul: Yeni
  Basınç: Yüksek / Düşük Basınç Renk: Müşteri gereksinimi
  Uygulama: Endüstriyel / Elektrik Santrali anahtar kelimeler: kazan tamburu

  Yatay Stil Özelleştirilmiş Kazan Buhar Davul Çevre Dostu

  ürün tanıtımı

  Buhar kazanı, ağırlıklı olarak orta basınç ve yüksek basınç kritik altı kazanın elektrik enerjisi üretiminde kullanılan, doğal sirkülasyon kazanındaki en önemli basınç elemanıdır. Gaz ve su füzyonunun neden olduğu basınç değişikliği olarak da anlaşılabilir. Limit basıncındaki hava ve su molekülleri, gazın basıncını artıracak ve yüksek basınç belirli bir değere ulaştıktan sonra oluşan basınç moleküllerine yol açacaktır. Endüstride tank deposu, hava basıncı ve su basıncı endüstriyel bir ekipmanın tamburu.

  Buhar kazanı, buhar kazanı ve suyu arıtmak, su sirkülasyon döngüsü oluşturmak ve saksı suyunu depolamak için su borusu kazanında kullanılan boru şeklinde bir basınçlı kaptır.
  Ana işlevi ekonomizörden su almak, sodayı ayırmak ve sirkülasyon döngüsüne su sağlamak ve süper ısıtıcıya doymuş buhar iletmektir.
  Tamburda belirli bir miktarda su vardır ve çalışma koşulu değiştiğinde buhar basıncının değişim hızını yavaşlatabilen ve su beslendiğinde belirli bir tamponlama rolü oynayabilen belirli miktarda ısı ve çalışma ortamı tasarrufu vardır. ve yükler kısa sürede koordine edilmez.
  Tambur, buhar ayırma, buharla temizleme, kabın içinde doldurma ve sürekli kanalizasyon deşarjı için şekilde gösterildiği gibi buhar kalitesini sağlamak için dahili bir cihazla donatılmıştır.
  Buhar kazanı, kazandaki en hantal ve pahalı kalın duvar basınçlı yatak kısmıdır.
  Buhar bidonu sadece yüksek iç basınç taşımakla kalmaz, aynı zamanda çalışma koşullarının değişmesi nedeniyle duvar sıcaklığının dalgalanması nedeniyle ısıl gerilme oluşturur. Bu nedenle, çalışma koşulları zordur ve çalışma koşullarını etkin bir şekilde denetlemek gereklidir.

  Özellikler

  1. Hızlı Teslimat, Mükemmel Satış Sonrası Servis.
  2. Üstün Kalite, Rekabetçi Fiyat.
  3. Çinli ünlü marka.
  4. Kompakt yapı, kurulumu kolay.
  5. Sertifika ISO9001, ASME, ISO14001, SGS.

  ayrıntılar

  Kazan buhar kazanı su seviyesi, hem ölçüm hem de kontrol için en önemli santral parametrelerinden biridir. Kazanda uygun su seviyesinin kontrolü, kazanın güvenli çalışması için çok önemlidir. Seviye çok düşükse, kazan boruları aşırı ısınmadan zarar görür. Seviye çok yüksekse, buhar ayırıcılar düzgün çalışmaz, sıcaklık kontrolü zor olur ve kızdırıcı boruları ve türbin nem veya su arıtma kimyasal taşınması nedeniyle zarar görebilir.

  Yapım aşamasında

  Ayrılan buhar, tamburun üst kısmından çekilir ve işlem için dağıtılır.

  Doymuş buharın daha fazla ısıtılması, normalde bir buhar türbini çalıştırmak için kullanılan aşırı ısıtılmış buhar yapacaktır.

  Doymuş buhar, tamburun üstünden çekilir ve bir süper ısıtıcıdan fırına tekrar girer.

  Buhar ve su karışımı buhar tamburuna yükseltici borulardan girer, buğu çözücüden oluşan tambur iç kısımları su damlacıklarını buhardan kuru buhar üretir. Buhar varilinin altındaki doymuş su, indirme borusundan aşağı doğru akar.

  yapı

  Tambur çalışma koşulları karmaşık, ciddi kaza sonuçlarıdır, tamburlu kimyasal madde bileşimi, mekanik özellikler ve kaynak ve işleme kalitesi ve bir dizi sıkı denetim yoluyla tam olarak kontrol edilmelidir.
  Bakır silindir bir silindir gövdesi ve bir conta kafasından oluşur.
  (1) silindir: iç çapı ve uzunluğu sirkülasyon modu, kazan kapasitesi, buhar parametreleri ve iç ekipman yapısı ile ilişkili olan kazanın silindir kısmını ifade eder.
  Tambur gövdesi genellikle çok silindirli bir plaka haddeleme makinesinde yuvarlanır.
  Kritik ön basınç kazanının tambur duvarı çok kalın ve çok büyük baskı makinesinde sıkılması gerekiyor.
  (2) başlık: alt kritik basınç kazanları genellikle yarım küredir, yüksek basınç ve ultra yüksek basınç kazanları genellikle elipsoit, orta basınçlı kazanlar nispeten düz elipsoittir ve kafanın iç cihazların montajı ve bakımı için menholleri bulunur.
  Hidrolik veya hidrolik pres üzerinde kafa şekillendirilir.

  Fonksiyonlar

  Buhar silindirinin ana fonksiyonları şunlardır:

  1. Kazanın normal su sirkülasyonunu sağlamak için üç çalışma ortamı ısıtma, buharlaşma ve aşırı ısınma işleminin bağlantı merkezidir;
  2. Dahili buhar ayırma cihazı ve sürekli kanalizasyon deşarj cihazı, kazan buharının kalitesini sağlar;
  3. buhar basıncının değişme hızını kolaylaştırmak için belirli bir ısı depolama kapasitesine sahip belirli bir miktarda su vardır;
  4. kazanın güvenli çalışmasını sağlamak için davul basınç göstergesi, su seviyesi göstergesi, kaza deşarjı, emniyet valfi ve diğer ekipmanlar.

  Şirket Bilgisi

  • 1100 çalışanı, 400.000 110 110.000.000 USD tutarında sabit kıymetli, 34 yıllık tecrübesi, ISO9001, SO3834, EN12952 sertifikalı, Şangay'a 150km ekspresör, Suzhou veya Wuxi'ye 60km devlet yolu, bu, global değerli için üstün kalite ve rekabetçi teklifleri tutmamızı sağlıyor müşteriler.
  • Başlıca ürünlerimiz Hizmet Kazanı, HRSG Kazanı, kömür yakıtlı, petrol (gaz) yakıtlı, kömür su-bulamaç yakıtlı ve atık yakıtlı buhar / sıcak su kazanları, organik ısı taşıyıcı kazanlar vb. Ve Kazan yedek parçalarını kapsar. (Ekonomizer, Kanatlı boru, Başlık, Buhar davul, Kızdırıcı, Su duvar paneli, Hava ön ısıtıcısı, Siklon ayırıcı, vb. Enerji üretiminde yaygın olarak kullanılan, ısı temini, kimya mühendisliği, tekstil, gıda, kağıt, yol yapımı, plastik , kauçuk ve ahşap işleme endüstrisi.

  ilgili ürünler

  SSS

  Bizimle iletişime geçin

  İletişim bilgileri
  Zhangjiagang HuaDong Boiler Co., Ltd.

  İlgili kişi: 申磊

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

  İLETİŞİM

  Adres: Address: N0.1, Dongli Road, Donglai, Zhangjiagang City, Jiangsu Province, China

  Fabrika adres:Address: N0.1, Dongli Road, Donglai, Zhangjiagang City, Jiangsu Province, China