Ana sayfa ÜrünlerBoiler Steam Drum

Endüstri Kullanımı İçin Yüksek Basınçlı Doğal Sirkülasyon Kazanı Buhar Varili

Endüstri Kullanımı İçin Yüksek Basınçlı Doğal Sirkülasyon Kazanı Buhar Varili

  • High Pressure Natural Circulation Boiler Steam Drum For Industry Use
  • High Pressure Natural Circulation Boiler Steam Drum For Industry Use
  • High Pressure Natural Circulation Boiler Steam Drum For Industry Use
  • High Pressure Natural Circulation Boiler Steam Drum For Industry Use
 • High Pressure Natural Circulation Boiler Steam Drum For Industry Use

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: Çin
  Marka adı: HDB
  Sertifika: ISO9001 , SGS , TUV , ASME , EN
  Model numarası: Kazan Buhar Davul

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Min sipariş miktarı: 1 Set
  Fiyat: Negotiable
  Ambalaj bilgileri: Demir çerçeve ambalaj
  Teslim süresi: 30 ~ 50 gün
  Ödeme koşulları: L/c, T/T, Western Union
  Yetenek temini: Ayda 500 ton
  Şimdi başvurun
  Detaylı ürün tanımı
  Stil: Yatay ve dikey Kullanım: Endüstri / Elektrik Santrali
  Koşul: Yeni Basınç: Yüksek / Düşük Basınç
  Türü: Doğal Dolaşım Uygulama: Endüstriyel / Elektrik Santrali

  Endüstri için Yüksek Basınçlı Özelleştirilmiş Doğal Sirkülasyon Kazanı Buhar Kazanı

  ürün tanıtımı

  • Buhar bidonu, su borusu kazanında buhar ayrıştırma ve buhar arındırması için kullanılan, bir su sirkülasyon döngüsü oluşturan ve tencere suyunu depolayan, silindirik bir basınçlı kaptır. Başlıca işlevi ekonomizörden su almak, sudan buhar ayırmak ve su sirkülasyon döngüsüne sağlamak ve doygun buharı kızdırıcıya taşımaktır. Tamburda, belirli miktarda ısı ve malzeme tasarrufu olan belirli bir miktarda su vardır. Çalışma koşulları değiştiğinde, buhar basıncı değişim hızı yavaşlatılabilir. Su temini ve yükü kısa bir süre için koordine edilmediğinde, tampon rol oynar. Tambur, şekilde gösterildiği gibi buhar kalitesini sağlamak için buhar-su ayırma, buhar temizleme, tencerede ilaç ve sürekli kanalizasyon deşarjı için dahili cihazlar ile donatılmıştır.
  • Buhar kazanı, kazandaki en hacimli ve pahalı kalın duvar basınçlı yatak bileşenidir. Tambur sadece yüksek iç basınca dayanmakla kalmaz, aynı zamanda çalışma koşullarının değişmesi nedeniyle duvar sıcaklığının dalgalanması nedeniyle ısıl stres de üretir. Bu nedenle, çalışma koşulları kötüdür ve etkili çalışma koşulu denetimine ihtiyaç vardır.

  Çalışma prensibi

  • Buhar kazanı, kazandaki üç ısıtma, buharlaşma ve aşırı ısınma sürecinin bağlantı merkezidir. Tamburda belirli bir miktarda su olduğundan, belirli bir ısı depolama kapasitesine sahiptir.
  • Çalışma koşulları değiştiğinde, buhar regülasyon değişiminin hızı yavaşlatılabilir, bu da işletme düzenlemesine faydalı olur ve bu nedenle çalışma güvenliği artırılabilir. Su duvarı tarafından ısıtılan su, tamburdaki siklon ayırıcı ile ayrıştırılır ve buhar kinetik enerjisi azalır. Ayrılan buhar tekrar üst deklanşöre ayrılır. Son olarak, su ve tuz, süper ısıtıcıya girmeden önce oluklu levhadan çıkarılır.
  • Buharlaşma çoğunlukla gaz-sıvı arayüzünde meydana gelir, bu nedenle yüzey en fazla tuz içerir ve tamburun suyla dolmasını engellemek için ortak sıralar vardır, bu yüzden içeride kaza drenaj boruları vardır. Su seviyesi sınırı aştığında, fazla su otomatik olarak açılabilir ve serbest bırakılabilir, ancak en düşük noktada değildir, çünkü kurutma kabından korkar, bu nedenle genellikle normal su seviyesinde kurulur.

  Özellikler

  1. Çinli ünlü marka.
  2. Üstün Kalite, Rekabetçi Fiyat.
  3. Hızlı Teslimat, Mükemmel Satış Sonrası Servis.
  4. Sertifika ISO9001, ASME, ISO14001, SGS.
  5. Kompakt yapı, kurulumu kolay.
  6. Egzoz gazı, güç konveksiyon tüpü demetinden geçerek kazanın verimliliğini artırır.

  Aksesuarlar

  (a) Kazan sistemindeki ana bileşenler; kazan besleme suyu ısıtıcıları, hava giderici, kazan, besleme pompası, ekonomizör, kazan, kızdırıcı, attemperator, buhar sistemi, kondenser ve yoğuşma pompasıdır.

  (b) Ek olarak, su ve buhar akışını, yakıt akışını, hava akışını ve kimyasal arıtma ilavelerini izlemek için kontrol setleri vardır.

  Fonksiyonlar

  Davulların ana fonksiyonları:
  1. Kazanların normal su sirkülasyonunu sağlamak için üç çalışma ortamı ısıtma, buharlaştırma ve kızdırma işleminin birleşme merkezidir.
  2. İçeride, kazan buharının kalitesini sağlamak için buhar-su ayırıcı ve sürekli üfleme tertibatı vardır.
  3. Belli miktarda suya sahip olun, belli bir ısı depolama kapasitesine sahip olun, buhar basıncının değişim hızını kolaylaştırın;
  4. Kazanın, emniyetli bir şekilde çalışmasını sağlamak için basınç göstergeleri, su seviyesi göstergeleri, kaza deşarj suyu, emniyet valfleri ve diğer ekipmanlar bulunur.

  şirket Profili

  Hua Dong Kazan Co, Ltd bir yüksek teknoloji kuruluştur kazan imalatında uzmanlaşmıştır. 1985’lerin başlarında kurulan ve iki üretim üssüne sahip olan bu şirketin, 110.000.000 ABD Doları tutarında sabit varlığı olan 400.000 covers kapsamı vardır. 150 teknisyen ve 600 kodlanmış kaynakçı dahil 1100 çalışan bulunmaktadır. Hua Dong, Çin Genel Kalite Denetim, Denetim ve Karantina İdaresi Başkanlığı tarafından verilen A Sınıfı kazanlar ve A1 ve A2 Sınıfı basınçlı kaplar için üretim lisansına sahiptir; ayrıca, Amerikan Makine Mühendisleri Derneği tarafından verilen "S" ve "U" "NB" pullarını; bu arada, bu Şirket ISO9001, SO3834, EN12952 Kalite Yönetim Sistemi belgelendirme geçti.

  "Hua Dong" kazanları; Yardımcı Kazan, HRSG Kazan, kömür yakıtlı, yağ (gaz) fırınlı, kömür-su-bulamaç yakıtlı ve atık yakıtlı buhar / sıcak su kazanları, organik ısı taşıyıcı kazanları, vb. Ve Kazanı içerir. yedek parçalar (Ekonomizer, Kanatlı boru, Başlık, Buhar kazanı, Kızdırıcı, Su duvar paneli, Hava ön ısıtıcısı, Siklon ayırıcı, vb. enerji üretiminde yaygın olarak kullanılan, ısı temini, kimya mühendisliği, tekstil, gıda, kağıt, yol yapımı , plastik, kauçuk ve ahşap işleme endüstrileri. "HD" kazanları, "Jiangsu Eyaletinde Ünlü Üretim", "Jiangsu Yüksek Teknoloji Ürünü" ve "Jiangsu Enerji Tasarruf Ürünü" olarak anıldı. "HD" markası, "Ünlü Marka Jiangsu Eyaleti ". Çin'deki ilk üç kazan üreticisi için nitelikli bir tedarikçiyiz (Harbin Kazan Şirketi, Ltd, Dong Fang Kazan Grubu, Ltd, Şangay Kazan İşleri Ltd.,). Şimdiye kadar, Hua Dong Kazanları Çin'in her yerine satış yapan ve ABD, Avustralya, Rusya, Kazakistan, Hindistan, Endonezya’ya ihraç edilen 10000 müşteriye, Güney Afrika, Brezilya ve Güneydoğu Asya.

  İletişim bilgileri
  Zhangjiagang HuaDong Boiler Co., Ltd.

  İlgili kişi: becky

  Tel: +8615851633072

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

  İLETİŞİM

  Adres: Address: N0.1, Dongli Road, Donglai, Zhangjiagang City, Jiangsu Province, China

  Fabrika adres:Address: N0.1, Dongli Road, Donglai, Zhangjiagang City, Jiangsu Province, China