Zhangjiagang HuaDong Boiler Co., Ltd.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa

Zhangjiagang HuaDong Boiler Co., Ltd.

iyi kalite HRSG Heat Recovery Steam Generator satış için
iyi kalite HRSG Heat Recovery Steam Generator satış için
Bir Huadong Kazan Co Ltd bir primeira cooperação com é Muito agradável, e estamos ansiosos PELA próxima cooperação.

—— ——Regis C. Pinheiro Marques

Pazarlama şaşırtıcı, yürütme gücü mükemmel!

—— —— Vipin Bhardwaj

İstemi yanıtlayın, yumuşak bir işbirliği.

—— —— Ghaleb Jaber

Ben sohbet şimdi

Zhangjiagang HuaDong Boiler Co., Ltd.

1 2 3 4 5
Zhangjiagang HuaDong Boiler Co., Ltd. Zhangjiagang HuaDong Boiler Co., Ltd. Zhangjiagang HuaDong Boiler Co., Ltd. Zhangjiagang HuaDong Boiler Co., Ltd. Zhangjiagang HuaDong Boiler Co., Ltd.

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Şirket ticaret
Ana Pazar : Dünya çapında
Markalar : HDB
No. Çalışanları : 1000~1100
Yıllık satış : 100,000,000-120,000,000
Yıl kurulan : 1985
İhracat p.c : 80% - 90%
Hua Dong Kazan Co, Ltd yüksek teknoloji kurumsal kazanlar üretiminde uzmanlaşmıştır. 1985'lerin başında kurulan iki üretim üssü bulunmaktadır, bu şirket sabit varlıklarla USD 110.000.000 tutarında 400.000 m2'dir. 150 teknisyen ve 600 kodlu kaynakçı olmak üzere 1100 çalışanımız var. Hua Dong, Kalite Kontrol, Muayene ve Karantina Çin Genel İdaresi tarafından verilen Sınıf A kazanlar ve Sınıf A1 ve A2 basınçlı kaplar için üretim lisanslarına sahiptir; Ayrıca, Amerikan Makina Mühendisleri Topluluğu tarafından yayınlanan "S" ve "U" "NB" pullarını tutar; Bu arada, bu şirket ISO9001, SO3834, EN12952 Kalite Yönetim Sistemi belgelendirme geçti.

"Hua Dong" kazanlar arasında Faydalı Kazanlar, HRSG Kazanlar, kömürle çalışan, petrol (gaz) ateşli, kömür sulu bulamaçlı ve çöp yakıtlı buhar / sıcak su kazanları, organik ısı taşıyıcı kazanlar, vs. ve Kazan elektrik üretimi, ısı temini, kimya mühendisliği, tekstil, gıda, kağıt, yol yapımında yaygın olarak kullanılan yedek parçalar (Ekonomizer, Finned tüp, Header, Buhar tamburu, Süper ısıtıcı, Su duvar paneli, Hava ön ısıtıcısı, Siklon ayırıcı vb. "HD" kazanlar "Jiangsu Eyaletinde Ünlü Üretim", "Jiangsu Yüksek Teknoloji Ürünü" ve "Jiangsu Enerji Tasarruflu Ürün" olarak onurlandırılmıştır. "HD" markası, "Ünlü Marka Jiangsu Province "Biz (Harbin Kazan Co, Ltd, Dong Fang Kazan Group Co, Ltd, Şangay Kazan İşleri Ltd), Çin'de ilk üç kazan üreticileri için nitelikli bir tedarikçidir. Şimdiye kadar, Hua Dong Kazanlar Çin'in dört bir yanından iyi satan ve ABD, Avustralya, Rusya, Kazakistan, Hindistan, Endonezya, Güney Afrika, Brezilya ve Güneydoğu Asya.

"Güvenli, Verimli, Enerji Tasarruflu ve Çevre Dostu" kazanlar üretmek, mükemmel kalitede yeni tip ürünler sunmak, memnuniyetlerini içtenlikle kullanıcılara sunmak ve Çin'de kazanlarında en iyi tedarikçi olmak için gayret gösteriyoruz.

deklarasyon

Zhangjiagang Hua Dong Kazan Co., Ltd'nin hiçbir yan şirketi yoktur.

Ambalaj ve Nakliye

Şirket işi

Ürünlerimiz çılgınca denizaşırı santrallerde ve yurtdışı büyük uluslararası firmalarda kullanılmıştır.

İletişim bilgileri
Zhangjiagang HuaDong Boiler Co., Ltd.

İlgili kişi: Miss. Sandy Chen

Faks: 86- 512-58774453

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)