Ana sayfa ÜrünlerBoiler Economizer

Güç İstasyonu için Egzoz Isı Geri Kazanım Sistemi Kazanı Ekonomizer Soğutma Sistemi

Güç İstasyonu için Egzoz Isı Geri Kazanım Sistemi Kazanı Ekonomizer Soğutma Sistemi

  • Exhaust Heat Recovery System Boiler Economizer Cooling System For Power Station
  • Exhaust Heat Recovery System Boiler Economizer Cooling System For Power Station
  • Exhaust Heat Recovery System Boiler Economizer Cooling System For Power Station
  • Exhaust Heat Recovery System Boiler Economizer Cooling System For Power Station
 • Exhaust Heat Recovery System Boiler Economizer Cooling System For Power Station

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: Çin
  Marka adı: HD BOILER
  Sertifika: ISO9001 , SGS , TUV , ASME , EN
  Model numarası: tutumlu kimse

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Min sipariş miktarı: 1 Takımları 10tons
  Fiyat: Negotiable
  Ambalaj bilgileri: Denize dayanıklı ambalaj
  Teslim süresi: 30 GÜN
  Ödeme koşulları: Western Union, L / C, T / T
  Yetenek temini: Ayda 500 ton
  Şimdi başvurun
  Detaylı ürün tanımı
  Malzeme: Karbon çelik Kullanım: Santral / CFB Kazan
  Türü: Doğal Dolaşım Yapısı: Sıcak / Su Borusu
  Çıkış: Sıcak Su / Buhar Yakıt: Kömür / Gaz / Petrol yakıtlı, Su Isı

  Güç İstasyonu için ASME Standart Kazan Egzoz Isı Geri Kazanım Sistemi Ekonomizer Soğutma Sistemi

  Açıklama

  1.Katında, ekonomizörler genellikle normalde bu sıvının kaynama noktasının ötesine değil de, normalde su olan ısı akışkanlarını ısı değiştiren cihazlardır.

  2.Ekonomer bu şekilde adlandırılmıştır, çünkü sıcakta olan, ancak bir kazanda kullanılmak üzere yeterli olmayan akışkan akışlarında entalpiyi kullanabilirler, böylece daha yararlı entalpiyi geri kazanırlar ve kazanın verimliliğini arttırırlar.

  3.Bu doldurucuyu (besleme suyu) kullanan soğuk suyu önceden ısıtmak için, egzoz gazlarını bolerden kullanarak enerji tasarrufu sağlayan bir kazana takılan bir cihazdır.

  Özellikleri


  1. bu tür ekonomizer büyük ölçüde ısı değiştirici alan ısı geliştirici alan eklemek için ısı değiştirici alan daha geliştirmek, hacmi azaltmak, kompakt yapısı azaltmak ve daha az sızıntı yapmak için dirsek ve kaynak sayısını azaltmak ve ısı transferi verimliliği ekleyin.

  2.No toz toplamak için kolay değildir ve duman, uçucu kül parçacığının tüp duvarına dokunması için daha az şans yaratmak için girdap tabakasının oluşması için sınır tabakasını oluşturmak üzere fin tüpünden geçer.

  3.Wenely sıcaklık aralığı, yüksek basınç limiti.

  4. Dayanıklı güçlü darbe, güvenilir çalışma.

  5. duman direnci, azaltılmış aşınma ve uzun çalışma ömrü.

  6. Güzel görünüm, basit üretim süreci.

  7.Diverse düzeni.

  8 · Kurulum kolaylığı, inşaat kolaylığı.

  9 · Geniş çalışma basıncı aralığı.

  Çeşitlilik

  Yardımcı Kazan Ekonomizer

  1 HDB, kazanın yüksek basınçlı buharından elektrik üretmek için kömür, odun, yağ veya diğer katı yakıtlarla beslenen kazanları içeren yardımcı kazanlar için ekonomizer üretmektedir.
  2 Bu ekonomizörler genellikle kazanın arka geçişinde bulunur ve yatay olarak çalışan tüpler ile yönlendirilir. Kazan besleme suyu, gaz akışının ters yönünde ekonomizer devrelerden geçer (ters akış olarak adlandırılır).
  3 Kül kirlenmesini en aza indirmek için genellikle çıplak borular kullanılır, ancak bazı kazan OEM'leri ekonomizerlerini spiral veya uzun kanatlı kanatlı tüplerle tasarlar.
  4 HDB, çıplak, spiral kanatlı veya uzun kanatlı tüplerle ekonomizer elemanlar üretebilir ve isterseniz ünitenizi diğer tüp tiplerinden birine yeniden tasarlayabilirsiniz. HDB ayrıca tüm yardımcı kazan ekonomizerleri için yedek başlık üretebilir.

  Paket Kazanı Ekonomizer

  1 HDB, Optimus mühendislerinin sülfürik asitli bitki ekonomizörleri ve süper ısıtıcıları tasarlarken tam olarak yararlanabileceği benzersiz üretim yeteneklerine sahiptir.
  2 Çoğu zaman bu, Optimus ünitelerinin daha yüksek bir ısı transfer verimliliği için yapılandırılmasına imkan verir, bu da daha düşük bir yüzey alanı gereksinimi ve sonuç olarak daha düşük fiyatlı bir ürün ile sonuçlanır.
  3 HDB, boruları kaplamak ve bükmek, başlıklarını imal etmek, boru levhalarını delmek, tüm kaplama malzemelerini kesmek ve hazırlamak, tüm basınç parçalarını ve gövde kaynaklarını gerçekleştirmek için yerinde yeteneklerini kullanır.
  4 Bu, HDB'nin üretim sırasının ve programın kontrolünü daha iyi kontrol etmesini sağlar ve bu da bize zamanında teslimat performansının kayda değer bir kaydını vermemize yardımcı oldu.

  HRSG Ekonomizer

  1 Günümüz HRSG modülleri için ekonomizörler dikey olarak asılan fintublarla yapılandırılmıştır. HDB, neredeyse tüm HRSG OEM şirketleri için ekonomizer bobinleri üretmiştir ve her birinin kendine özgü özelliklerini anlamaktadır.
  2 Bir çok durumda, kamu kurumları, ekonomizörleri düz karbonlu çelikten alaşımlı bir malzemeye yükseltmek için üstbilgilerdeki ve boru kıvrımlarındaki akış hızlandırılmış korozyona (FAC) direnmek için yardım etmek isterler.
  3 HDB, ekonomizer üretimi için tek duraklı bir atölyedir, çünkü tüm malzemeleri hazırlar ve tüm basınç parçasını ve bağlantı kaynağını, fintübelerin finisajından, başlıkların imalinden ve bobin demetinin montajından gerçekleştiririz.


  Teknik özellikler

  1. Malzeme Yapısı
  Spiral yüzgeçli tüplerden, giriş ve çıkış başlıklarından, bükme, çerçeve ve diğer yardımcılardan oluşan ciddi bir cisimden oluşur.
  2. Yapı Düzenlemesi
  Satır / staggered düzende.

  İletişim bilgileri
  Zhangjiagang HuaDong Boiler Co., Ltd.

  İlgili kişi: Yolanda

  Tel: +8615851633162

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

  İLETİŞİM

  Adres: Address: N0.1, Dongli Road, Donglai, Zhangjiagang City, Jiangsu Province, China

  Fabrika adres:Address: N0.1, Dongli Road, Donglai, Zhangjiagang City, Jiangsu Province, China