Ana sayfa ÜrünlerKızdırıcı ve Isıtıcı

Isı Değişimi İçin Yüksek Sıcaklık Paslanmaz Çelik Kazan Superheater

Isı Değişimi İçin Yüksek Sıcaklık Paslanmaz Çelik Kazan Superheater

  • High Temperature Stainless Steel Boiler Superheater For Heat Exchange
  • High Temperature Stainless Steel Boiler Superheater For Heat Exchange
  • High Temperature Stainless Steel Boiler Superheater For Heat Exchange
 • High Temperature Stainless Steel Boiler Superheater For Heat Exchange

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: Çin
  Marka adı: HD Boiler
  Sertifika: ISO9001 , SGS , TUV , ASME , EN
  Model numarası: Süper ısıtıcı

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Min sipariş miktarı: 1set
  Fiyat: Negotiable
  Ambalaj bilgileri: Denize dayanıklı ambalaj
  Teslim süresi: 30 GÜN
  Ödeme koşulları: L/c, T/T, Western Union
  Yetenek temini: 1500 Ton / Ay
  Şimdi başvurun
  Detaylı ürün tanımı
  Koşul: Yeni Yakıt: Kömür / Gaz / Petrol yakıtlı, Su Isı
  Türü: Doğal Dolaşım Basınç: Düşük / Yüksek Basınç
  Uygulama aralığı: Endüstri / Güç İstasyonu Belirtimi: özelleştirilmiş
  Malzeme: Paslanmaz çelik Ambalaj: Demir Çerçeve Paketi

  Isı Değişimi İçin Yüksek Sıcaklık Paslanmaz Çelik Kazan Superheater

  Ürün tanıtmak


  Superheater, belirli bir basınç altında doymuş su buharını, ilgili basınç altında aşırı ısıtılmış su buharına ısıtan bir ısıtma yüzeyidir. Kızdırıcı borusu grubundaki her paralel borunun ısı absorpsiyonu ve buhar akışı, çalışma sırasında farklıdır. Kazan kızdırma cihazı, enerji geri kazanım kazan baca gazıdır. kazan buharı ısıtması, kazanın ısıl verimliliğini arttırmak için bir kuru buhar elde edilebilir, fakat ayrıca buhar türbininden su buharı geri kazanım enerjisinden kaçınmak için buhar türbinlerinden kaçınmak için buhar türbinlerine, kazan sirkülasyonlu suya ve rejeneratöre ısı, seviye buhar tekrar yüksek basınç deşarj olmak, bu cihazların kurtarma kazan enerji, yardımcı ısıtma cihazı büyük kazan buhar sistemi, kazan sisteminin enerji verimliliğini artırmak için yararlıdır, sadece kızdırıcı ve yeniden ısıtma geri dönüşümlü baca gazı enerji, rejeneratör geri dönüşümdür buhar enerjisi. Kızgın ısıtıcı konveksiyon tipi, radyasyon tipi ve yarı radyasyona ayrılabilir Isı transfer moduna göre tip. Yapısal özelliklere göre serpantin tüp tipine, ekran tipine, duvar tipine ve paket duvar tipine bölünebilir. Buhar kazanı borusu, kazanın basınç parçalarında en yüksek sıcaklığı taşır. Bu nedenle, yüksek kaliteli düşük karbonlu çelik ve çeşitli krom-molibden alaşımlı çelikler kabul edilmelidir. Bazen en yüksek sıcaklık bölümünde ostenit krom-nikel paslanmaz çelik kullanılmaktadır.

  Türleri ve Özellikleri


  Kızdırıcı, ısı transfer moduna göre konveksiyon tipi, radyasyon tipi ve yarı radyasyon tipi olarak ayrılabilir. Yapısal özelliklere göre, serpantin tüp tipine, ekran tipine, duvar tipine ve paket duvar tipine bölünebilir. Bir dizi paralel boru ve bir giriş ve çıkış başlığı. Borunun dış çapı bir

  Genellikle 30 ~ 60 mm. Akışlı kızdırıcı en yaygın türü serpantin tüpdür.Daha yoğun bir tüp grubu vardır, baca gazı sıcaklığının baca gazı sıcaklığının baca gazı, dikey ve yanal erozyon baca gazı. ısıyı boruya taşınarak ısıtır, ve ısının bir kısmı radyasyon tarafından emilir. Plaka tipi kızdırıcı, fırının üst kısmında veya çıkışta radyasyona ait olan çok sayıda tüp ekranından oluşur. yarı-radyasyon tipi kızdırıcı.İç fırın ateşinden radyan ısıyı emer, ikincisi aynı zamanda bazı konveksiyon ısısını emer. 10 mpa üzerindeki güç santrallerinde, hem ekran tipi hem de serpantin tipi kızdırıcı yaygın olarak ısı emilimini arttırmak için kullanılır. fırının iç duvarına uygulanan süper ısıtıcı nadiren kullanılan radyant bir kızdırıcıdır. Duvara monte edilmiş kızdırıcı, ocak üstü ve konveksiyon duvarını oluşturmak için büyük kapasiteli güç istasyonu kazanında kullanılır. baca.Resim birkaç süper ısıtıcı düzenini göstermektedir.Kısıt ısıtıcı ile küçük kapasiteli endüstriyel kazanlar sadece tek kademeli süper ısıtıcı ile gereksinimleri karşılayabilir.

  fonksiyon


  Yük yüksekliği, yakıt değişimi ve yanma çalışma koşulları gibi kazan çalışma koşullarındaki değişikliklerin tümü, kızgın ısıtıcının çıkışındaki buhar sıcaklığı üzerinde bir etkiye sahiptir. Bu nedenle, belirtilen değerde stabilize etmek için, kazanın çıkışındaki buhar sıcaklığını güç istasyonunda ayarlamak için araçlar vardır. Ortak araçlar şu şekildedir: su buharı tipi veya yüzey tipi sıcaklık düşürücü doğrudan buhar sıcaklığını düzenlemek için kullanılır Fırında baca gazının sıcaklığı salınan brülör tarafından değiştirilir. Kızdırıcının gaz emişi, baca gazı devridaimi ile ayarlanır (kazanın buhar sıcaklığı regülasyonuna bakın). Kazan yükü arttırıldığında, giriş ve çıkıştaki buhar sıcaklığı. Akış süper ısıtıcı artar ve radyan süper-ısıtıcı azalır. Akış tipi, radyant tipi ve yarı-radyant tipi süper ısıtıcı makul bir şekilde birleştirilir ve yapılandırılırsa, yük ve yanma koşulu değiştiğinde çıkış buharı sıcaklığı değişimi küçük olabilir. Kızdırıcı tüp grubundaki her bir paralel borunun emilimi ve buhar akışı operasyon sırasında farklıdır. İndikatörde aşırı sıcaklığı önlemek için vidual borular, süper ısıtıcı büyük kazanlarda çeşitli boru gruplarına ayrılmıştır. Her bir boru grubunun buharı, borular arasında aşırı sıcaklık farkından kaçınmak için fırın dışındaki kolektör kutusuyla karıştırılır ve buhar borusu ile transpoze edilir.

  HD Kazan, sınıfının en iyisi


  • 200.000 metrekarelik üretim alanı
  • 150 Mühendis
  • 600 kodlu kaynakçılar
  • 60 Lisanslı Müfettiş (NDT seviye-lll eğitmenleri dahil)
  • Tasarım ve Üretim kazanları için Kalite-A Lisansları (Kalite Denetimi ve Denetimi Devlet İdaresi tarafından verilir)
  • ISO 90001: 2008 Kalite Sistemi
  • ASME Hizmet Tipi Kazan Belgesi
  • ASME'S ',' U ' ve NB stamp yetkilendirme

  İletişim bilgileri
  Zhangjiagang HuaDong Boiler Co., Ltd.

  İlgili kişi: becky

  Tel: +8615851633072

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

  İLETİŞİM

  Adres: Address: N0.1, Dongli Road, Donglai, Zhangjiagang City, Jiangsu Province, China

  Fabrika adres:Address: N0.1, Dongli Road, Donglai, Zhangjiagang City, Jiangsu Province, China