Ana sayfa ÜrünlerBoiler Economizer

SA210A1 Çelik Kazan Ekonomizer Isı Değişim Parça ISO9001 Sertifikası

SA210A1 Çelik Kazan Ekonomizer Isı Değişim Parça ISO9001 Sertifikası

  • SA210A1 Steel Boiler Economizer Heat Exchange Part ISO9001 Certification
  • SA210A1 Steel Boiler Economizer Heat Exchange Part ISO9001 Certification
  • SA210A1 Steel Boiler Economizer Heat Exchange Part ISO9001 Certification
  • SA210A1 Steel Boiler Economizer Heat Exchange Part ISO9001 Certification
 • SA210A1 Steel Boiler Economizer Heat Exchange Part ISO9001 Certification

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: Çin
  Marka adı: HD BOILER
  Sertifika: ISO9001 , SGS , TUV , ASME , EN
  Model numarası: tutumlu kimse

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Min sipariş miktarı: 1 Takımları 10tons
  Fiyat: Negotiable
  Ambalaj bilgileri: Denize dayanıklı ambalaj
  Teslim süresi: 30 GÜN
  Ödeme koşulları: Western Union, L / C, T / T
  Yetenek temini: Ayda 500 ton
  Şimdi başvurun
  Detaylı ürün tanımı
  Uygulama Alanları: Güç istasyonu, yaşam, endüstriyel Türü: Doğal Dolaşım / Bir Kere
  Çıkış: Sıcak Su / Buhar Yakıt: Kömür / Gaz / Petrol Yakıtlı, Su Sıcaklığı
  Uygulama: kazan makinesi Koşul: Yeni

  SA210A1 Çelik Kazanı Kazanda Isı Değişim Parçası Ekonomizer, ISO9001 Sertifika Ekonomisi

  Giriş


  Ekonomizör, duman atık ısısının geri dönüşümü için kazan kuyruğu baca alt kısmına monte edilmiştir, kazan ısıtma suyunu doymuş su ısıtma yüzeyinin buhar tambur basıncına besleyen bir cihazdır, yüksek sıcaklıktaki baca gazı ısısı nedeniyle, Baca gazı, enerji tasarrufu, Ekonomizer denilen verimliliği artırmak, çelik boru ekonomizer basınç ile sınırlı değildir, genellikle 32 ~ 51 mm karbon çelik boru dış çapı, bir kaynatma tipi olarak kullanılabilir. Kanatlar ve kanatçıklar, bazen ısı transferini iyileştirmek için tüpe eklenir. Boru şeklindeki ekonomizer yatay olarak düzenlenmiş paralel dirsek borularından (genellikle serpantin boruları olarak bilinir) oluşur.

   Özellikler


   Açıklama Kazan ekonomizer
   Malzeme Alaşımlı çelik, Karbon çeliği, SA210C, SA213T22, vs.
   Malzeme standardı ASTM, EN veya ISO vb.
   boyut Özelleştirme
   Ağırlık

   Min: 10 ton

   Maks.: 1000 ton

   Eritme İşlemi: EF + LF + VD
   süreç Malzeme → Külçe → Sıcak / Soğuk Haddeleme → Isıl İşlem (Normalleştirme + temperleme) → Muayene → kaba işleme → UT → 2. Isıl işlem → son işlem → Muayene
   UT standardı ASTM A388 veya EN10228, vb

   Teknik özellikler


   Malzeme yapısı
   Ciddi bir spiral kanat borusu, giriş ve çıkış başlıkları, büküm, çerçeve ve diğer yardımcı malzemelerden oluşur.
   Yapı Düzenlemesi
   Sıralı / kademeli düzenleme.

   fonksiyon


   1. The ekonomizer, kazan gibi buhar üretim sistemidir. Egzoz gazı motor silindirinden egzoz valfı içinden boşaldığında, suyu ısıtmak suretiyle buhar üretmek için kazana gider.

   2. Bu gazdan sonra ekonomizerden geçerek kalan egzoz gazı sıcaklığı suyu ekonomizerde ısıtır. buhar üretmeye yardımcı olur ve verimi arttırır ve yakıt tüketimini düşürür

   3. Bir ekonomizer, kazanın egzozundan gelen atık ısıyı kullanır, aksi takdirde atmosfere kaybolacak (çoğu durumda), kazan suyunu kazanın içine ısıtır. Bu, kazan verimliliğini artırır ve yakıt maliyetlerini düşürür.

   Avantajları


   1. Düşük sıcaklıktaki baca gazı ısısını absorbe edin, duman tahliye sıcaklığını düşürün, duman kaybını azaltın ve yakıttan tasarruf edin.

   2. Buhar kazanına girmeden önce besleme suyu ekonomizerde ısıtıldığı için, besleme yüzeyindeki besleme suyunun ısı emilimi azalır ve ekonomizör, buharlaşma ısıtma yüzeyinin bir kısmını daha yüksek maliyetle değiştirmek için kullanılabilir.

   3, besleme suyunun sıcaklığı arttı, tamburun içine, duvar sıcaklığı farkını azaltacak, ısıl gerilimi azaltacak, tamburun hizmet ömrünü uzatacaktır.

   Çeşitlilik


   Yardımcı Kazan Ekonomizer

   1 HDB, kazanın yüksek basınçlı buharından elektrik üretmek için kömür, odun, yağ ya da diğer katı yakıtlarla çalışan kazanları içeren yardımcı kazanlar için ekonomizerler üretir.
   2 Bu ekonomizörler genellikle kazanın arka geçişinde bulunur ve yatay olarak çalışan tüplerle yönlendirilir. Kazan besleme suyu, ekonomizer devrelerinde gaz akışının ters yönünde (karşı akış olarak adlandırılır) geçer.
   3 Çıplak borular tipik olarak kül kirlenmesini en aza indirmek için kullanılır, ancak bazı kazan OEM'leri ekonomizörlerini spiral veya uzun kanatlı olan kanatlı tüplerle tasarlar.
   4 HDB, çıplak, spiral kanatlı veya uzun kanatlı tüplere sahip ekonomizer elemanları üretebilir ve eğer tercih ederseniz, ünitenizi diğer tüp tiplerinden birine göre yeniden tasarlayabilir. HDB ayrıca tüm yardımcı kazan ekonomizörleri için yedek başlıklar da üretebilir.

   Paket Kazan Ekonomizer

   1 HDB, Optimus mühendislerinin sülfürik asit tesisi ekonomizörleri ve süper ısıtıcılar tasarlarken tam olarak yararlanabileceği benzersiz üretim yeteneklerine sahiptir.
   2 Bu, Optimus ünitelerinin, daha düşük bir yüzey alanı gereksinimi ve dolayısıyla daha düşük fiyatlı bir ürünle sonuçlanan daha yüksek ısı transfer verimleri için yapılandırılmasına izin verir.
   3 HDB, tüpleri inceltmek ve bükmek, başlıkları işlemek ve imal etmek, tüp levhaları delmek, tüm mahfaza malzemelerini kesmek ve hazırlamak ve tüm basınç parçası ve mahfaza kaynaklarını gerçekleştirmek için yerinde yeteneklerini kullanır.
   4 Bu, HDB'ye, zamanında teslimat performansının kayda değer bir kaydını tutmamıza yardımcı olan üretim sekansı ve programın daha fazla kontrol etmesini sağlıyor.

   HRSG Ekonomizer

   1 Günümüzün HRSG modülleri için ekonomizerler dikey olarak asılan fintubler ile yapılandırılmıştır. HDB, hemen hemen tüm HRSG OEM şirketleri için ekonomizer bobinleri üretti ve her birinin benzersiz özelliklerini anladı.
   2 Birçok durumda, kamu hizmetleri ekonomistlerini, başlıklar ve boru dirseklerinin içindeki akışla hızlandırılmış korozyona (FAC) karşı koymak için ekonomiyi düz karbon çeliğinden alaşımlı malzemeye yükseltmek istemektedir.
   3 HDB, ekonomizör üretimi için tek durak noktasıdır çünkü tüm malzemeleri hazırlıyoruz ve tüm basınç parçalarını ve bağlantı kaynaklarını yapıyoruz, ince boruları inceltmek, başlıkları üretmek ve rulo demetini birleştirmek.

   Ölçek


   1 Boruların hassas şekilde soğuk bükülmesi için en yeni tip U bükme makinesi kullanılır.
   2 Her türlü ısı eşanjörü, kondenser, ekonomizer, kazan boruları için paslanmaz çelik dikişsiz ve kaynaklı olarak bükme işlemi yapılır.
   3 'U' den sonra bükme tüpleri hidro test edilir ve istenirse gerginlik giderilir.
   4 Ayrıca, bükülme bölümündeki kalınlık azalmasının belirlenmesi için alaşımlı parçalar da hazırlanmaktadır.
   5 Bükülme kısmındaki boya penetrant testi çatlakları, kusurları veya her türlü kusuru tespit etmek için yapılır.
   6 Taşıma sırasında oluşabilecek hasarları önlemek için özel ambalajlar sağlanmıştır.

   İletişim bilgileri
   Zhangjiagang HuaDong Boiler Co., Ltd.

   İlgili kişi: Charlie

   Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

   İLETİŞİM

   Adres: Address: N0.1, Dongli Road, Donglai, Zhangjiagang City, Jiangsu Province, China

   Fabrika adres:Address: N0.1, Dongli Road, Donglai, Zhangjiagang City, Jiangsu Province, China