Ana sayfa ÜrünlerWater Wall Panels

Isı Değişimi İçin Enerji Santrali Kazanı Membran Su Duvarı, ISO / ASME Sertifikası

Isı Değişimi İçin Enerji Santrali Kazanı Membran Su Duvarı, ISO / ASME Sertifikası

  • Power Plant Boiler Membrane Water Wall For Heat Exchange , ISO / ASME Certification
  • Power Plant Boiler Membrane Water Wall For Heat Exchange , ISO / ASME Certification
  • Power Plant Boiler Membrane Water Wall For Heat Exchange , ISO / ASME Certification
  • Power Plant Boiler Membrane Water Wall For Heat Exchange , ISO / ASME Certification
 • Power Plant Boiler Membrane Water Wall For Heat Exchange , ISO / ASME Certification

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: Çin
  Marka adı: HD Boiler
  Sertifika: ISO9001,ASME,Grade A,SGS,EN
  Model numarası: Membran Su Duvarı

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Min sipariş miktarı: 1set
  Fiyat: Negotiable
  Ambalaj bilgileri: Denize dayanıklı ambalaj
  Teslim süresi: 30 GÜN
  Ödeme koşulları: L / C, T / T, Batı Birliği, D / P, MoneyGram
  Yetenek temini: 500 ton/ay
  Şimdi başvurun
  Detaylı ürün tanımı
  Koşul: Yeni Yapısı: Yangın / Su Borusu
  Yakıt: Kömür / Gaz / Kömür Yakıtlı / Su Sıcaklığı Basınç: Düşük / Yüksek Basınç
  Uygulama Alanları: Endüstriyel / Elektrik Santrali Belirtimi: özelleştirilmiş
  Malzeme: Karbon çelik / paslanmaz çelik Ambalaj: Demir çerçeve paketi

  Isı Değişimi İçin Yüksek Verimli Membran Enerji Santrali Kazanı Su Duvar Panelleri, ISO / ASME Sertifikası

  Ürün tanıtmak


  "Su duvarı borusunun" tam adı, "su borusunun" eski adı, "yükselen boru" olarak da bilinir. Genellikle fırın duvarının iç duvarına dikey olarak döşenir, esas olarak fırın duvarının iç duvarına dikey olarak yayılır. alev ve yüksek sıcaklıkta baca gazı fırınındadır. Modern kazanların her türlü buharlaşan ısıtma yüzeyinin ana tipidir ve kazan suyu sirkülasyon döngüsünün temel bileşenidir. Fırın duvarının hem soğutulması hem de korunması nedeniyle .

  Su duvarı asıl olarak ısıtılmayacak, ancak fırını yüksek sıcaklık hasarından soğutacak şekilde tasarlandı. Daha sonra, iyi bir ısı değişim işlevi nedeniyle, buhar kazanını kazanın ana ısıtma parçası olarak kademeli olarak değiştirdi.

  Kazan dairesi iç duvarına yerleştirilen ve birçok paralel borudan oluşan buharlaşmalı ısıtma yüzeyi. Su duvarının işlevi, fırın odasındaki yüksek sıcaklık alev veya baca gazının radyan ısısını emer, buhar veya sıcak su oluşturur. Borunun içinde ve fırın duvarını korumak için fırın duvarının sıcaklığını düşürür. Büyük kapasiteli bir kazanda, fırın içindeki alev sıcaklığı çok yüksektir, ısı radyasyonunun yoğunluğu çok büyüktür. Yüzde elli veya daha fazla kazandaki ısı su duvarı tarafından emilir. Birkaç küçük kapasiteli kazan hariç, modern su borulu kazanlar buharlaşmanın ana ısıtma yüzeyi olarak su soğutma duvarını alır.

  İmalat


  HDB, membran tipi duvar ışık borusu ve yassı çelik yapının elek kaynak yöntemini kullanır, membran tipi duvar ışık borusu ve yassı çelik yapının kaynak işlemi esas olarak aşağıdaki gibidir:

  1. son derece aktif gaz korumalı kaynak otomatik füzyon

  Karışık koruyucu gaz grubu (Ar)% 85 ~% 90 + (CO2)% 15 ~% 10'a bölünmüştür. Ekipmanda, boru ve yassı çelik, üst ve alt silindirler tarafından bastırılır ve ileri taşınır. Üstte ve altta aynı anda kaynak yapmak için çoklu kaynak tabancaları kullanılabilir.

  2. Tel tozaltı kaynak

  Bu ekipman sabit çerçeveli kaynak iş istasyonuna aittir, makine aleti çelik boru ve yassı çelik konumlandırma, sıkma, besleme, kaynak ve akı otomatik geri kazanım fonksiyonuna sahiptir. Genellikle, 4 veya 8 kaynak tabancası ile donatılmıştır. 4 veya 8 fileto kaynağı aynı anda kaynak yapar. Bu teknik kullanımı kolaydır ve boruların ve yassı çeliğin yüzeyinde yüksek bir gereksinim yoktur. Bununla birlikte, yatay olarak yalnızca bir tarafa kaynak yapılabilir ve aynı anda her iki tarafa da kaynak yapılamaz.

  3. Yarı otomatik gaz ark kaynağı

  Bu yöntemle kaynak yapılırken, boru süzgeci önce konumlandırılmalı ve kaynaklanmalı ve daha sonra kaynak tabancasının elle çalıştırılmasıyla kaynaklanmalıdır. Bu kaynak yöntemi, üst ve alt eşzamanlı kaynak için kullanılamaz ve sürekli ve Birden fazla kaynak tabancasının tek tip kaynağı, bu nedenle kaynak deformasyonunu kontrol etmek zordur. Boru ekranı kaynağı için yarı otomatik gaz ark kaynağı kullanırken, kaynak deformasyonunu en aza indirmek için kaynak sırasının makul seçimine dikkat edilmelidir. boru süzgecinin yerel açıklığında mühürlenen çelik ve soğuk kül kovası ve brülör memesi gibi özel şekilli boru süzgecinin fileto kaynakları genellikle yarı otomatik füzyon kutup gazı korumalı kaynakla kaynaklanır.

  Son derece aktif gaz korumasını eriten membran duvar tüp ekranının otomatik kaynak üretim hattı dünyanın en gelişmiş membran duvar tüp ekran üretim teknolojisi ve ekipmanıdır. Boru besleme, yassı çelik açma, bitirme, tesviye, kaynak vb. İşlemlerle otomatik kontrol sağlanabilir. Üst ve alt kaynak tabancaları aynı anda kaynaklanabilir, kaynak deformasyonu küçüktür ve neredeyse düzeltmeye gerek yoktur. kaynak işleminden sonra, boru süzgecinin geometrik boyutu doğru olacak şekilde, kaynak telinin kalitesi iyi, biçimlendirme güzel, kaynak hızı hızlı ve üretim verimliliği yüksektir.

  Parametre


  isim Membran su paneli
  Malzeme Karbon çeliği, Alaşımlı, Paslanmaz çelik
  Tüp boyutu Φ38 - 76 mm veya gerektiği
  Standart ISO, ASME
  model çivili
  Uygulama Kazan yanma odasının etrafına sabitlenebilir

  Avantajları


  (1) membran su soğutma duvarının fırın duvarı üzerindeki koruyucu etkisi en tamamlayıcıdır, bu nedenle fırın duvarı, refrakter malzemeler yerine yalnızca yalıtım malzemelerine ihtiyaç duyar, böylece fırın duvarının kalınlığı ve ağırlığı büyük ölçüde azalır, fırın duvarının yapısı, kazanın toplam ağırlığını azaltır.

  (2) membran su duvarı da iyi hava sızdırmazlığına sahiptir, kazandaki pozitif basınç yanma gerekliliklerine uyum sağlayabilir, cüruf oluşumu kolay değil, daha az hava kaçağı, duman egzozunun ısı kaybını azaltır, kazan ısıl verimini arttırır.

  (3) hızlı ve rahat kurulum için üretici tarafından bileşenlere kaynak yapılabilir.

  (4) kazanın membran duvar yapısının kullanımı, basit bakım, kazan hizmet ömrü büyük ölçüde iyileştirilebilir.

  Özellikler


  1. Uygulanan malzeme bilgisine sahip kuvvet hesaplama raporu;
  2. Çelik levha, boru ve kaynak çubuğunun% 100 NDT (tahribatsız muayene) raporu;
  3.% 100 X-ışını muayene raporu (kaynak dikişi): tüm kazanın kalitesini sağlamak;
  4. Hidrolik test raporu: standart çalışma basıncı ve güvenliği sağlamak

  Sertifikalar


  şirket tanıtımı


  1985 yılında kurulan Zhangjiagang Hua Dong Kazan A.Ş., (HD Kazan olarak ticaret), enerji santrali üretiyor; Sanayi; atık ısı; atık yakma; biyokütle; organik ısı taşıyıcı ve elektrikli buhar kazanları. Kapsamlı bir ısıtma yüzeyleri yelpazesiyle birleşen HD Kazan, pazara kazan tasarımı, imalat, montaj, bakım ve kazan basınç parçalarının değiştirilmesi gibi benzersiz bir hizmet sunuyor.

  İletişim bilgileri
  Zhangjiagang HuaDong Boiler Co., Ltd.

  İlgili kişi: Charlie

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

  Diğer ürünler

  İLETİŞİM

  Adres: Address: N0.1, Dongli Road, Donglai, Zhangjiagang City, Jiangsu Province, China

  Fabrika adres:Address: N0.1, Dongli Road, Donglai, Zhangjiagang City, Jiangsu Province, China