Zhangjiagang HuaDong Boiler Co., Ltd.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa ÜrünlerWater Wall Panels

Dayanıklı Elyaf Su Duvar Panelleri Bitki Elyafını Değiştirmek İçin Özelleştirilmiş Malzeme

Dayanıklı Elyaf Su Duvar Panelleri Bitki Elyafını Değiştirmek İçin Özelleştirilmiş Malzeme

  • Durable Boiler Water Wall Panels Customized Material To Replace Plant Fiber
  • Durable Boiler Water Wall Panels Customized Material To Replace Plant Fiber
  • Durable Boiler Water Wall Panels Customized Material To Replace Plant Fiber
  • Durable Boiler Water Wall Panels Customized Material To Replace Plant Fiber
 • Durable Boiler Water Wall Panels Customized Material To Replace Plant Fiber

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: Çin
  Marka adı: HD Boiler
  Sertifika: ISO9001,ASME,Grade A,SGS,EN
  Model numarası: Su Duvar Panelleri

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Min sipariş miktarı: 1 Set
  Fiyat: Negotiable
  Ambalaj bilgileri: Demir çerçeve ambalaj
  Teslim süresi: 30 ~ 50 gün
  Ödeme koşulları: L/c, T/T, Western Union
  Yetenek temini: Ayda 500 ton
  Şimdi başvurun
  Detaylı ürün tanımı
  Renk: özelleştirilmiş Türü: EPS Sandviç Paneller, Taşyünü Sandviç Paneller, duvar malzemesi
  Malzeme: Renk çelik sac Ürün adı: Sandviç Panel Dış Prefabrik Duvar Paneli
  Avantajı: eko- dostu, bitki lif yerine daha iyi bir malzeme 3d duvar panelleri Kullanım: zemin, çatı, dış / iç duvar, inşaat yalıtımı

  Bitki Fiber 3d Duvar Panellerini Değiştirmek İçin Daha İyi Bir Özelleştirilmiş Malzeme

  ürün tanıtımı

  Su duvar paneli başlangıçta ısıtılmayacak, ancak fırını yüksek sıcaklıklara karşı soğutacak şekilde tasarlandı. Daha sonra, iyi bir ısı değişim fonksiyonu nedeniyle kazanın ana ısıtma parçası olarak tamburu kademeli olarak değiştirdi. Bir kazan fırınının iç duvarı ve birçok paralel borudan oluşur. Su duvarının işlevi, fırın odasındaki yüksek sıcaklıktaki alev veya baca gazının radyan ısısını emer, boruda buhar veya sıcak su oluşturur ve fırın duvarını korumak için fırın duvarının sıcaklığı. Büyük kapasiteli bir kazanda, fırın içindeki alev sıcaklığı çok yüksektir ve ısı radyasyonunun yoğunluğu, kazandaki ısının yüzde 40 ila 50'si veya daha fazlasıdır. su duvarı tarafından emilir. Birkaç küçük kapasiteli kazan hariç, modern su borulu kazanlar, ana evaporatif ısıtma yüzeyi olarak su soğutma duvarı kullanır.


  ayrıntılar

  Membran su soğutma duvarının kombinasyon özellikleri aşağıdaki gibidir:
  1. Segmentli boru sıraları kombinasyon çerçevesi üzerine getirildiğinde boru sırasının genişliğini, uzunluğunu, düzlüğünü ve köşegenliğini kontrol edin ve ayarlayın. Boru sırasının genişliği belirtilen boyuttan büyük veya küçükse, kanatçık belirtilen boyuta ayarlanmış ve daha sonra tekrar kaynak yapılmış uygun bir uzunlukta kesin. Boru sırasının köşegen farkı 100 mm'yi aştığında, daha büyük boydaki bazı borular arasındaki yüzgeçler, çapraz farkı ortadan kaldırmak için borular arasındaki mesafeyi azaltmak için kesilebilir ve daha sonra kanatlar kaynaklanabilir. Boru sırasının düzensizliği izin verilen aralığı aştığında, kriko üst basıncını düzeltmek için çerçeve çerçevesi kullanılabilir.
  2. Ön ve arka su soğutma duvarının alt kısmı fırın tabanına (soğuk kül kovası) sahiptir ve arka su soğutma duvarının üst kısmı alev Açısına sahiptir, bu yüzden bileşenin boyutu daha büyük ve şekil daha özeldir , bu yüzden birleştirmek zordur.

  3. Boru sırasının alın eklemi tek bir borununkinden farklıdır. Tek bir borunun kaynak eklemi, diğer borular üzerinde etkisi olmayan, kaynaklamadan sonra yaklaşık 1-2 mm kadar küçülür. iki sıra boru sıra alın kaynağı, kaynak sırasının bir tarafından diğer tarafına, deformasyonun neden olduğu borunun ucuna kaynak çok büyüktür. Bu nedenle, alın kaynağından önce, bu kaynağın alın boşluğu Eklem kapsamlı bir şekilde ölçülmeli ve alın boşluğuna göre çok küçük, orta, çok büyük sınıflandırma, alın boşluğu çok büyük veya çok küçükse, boruyu kesme yöntemini almalı, orta dereceli kısa bir boru ile değiştirilmelidir. bu kez, kaynağın büzülmesi nedeniyle, daha büyük bir boşluğa sahip olan boru lehimlenebilir hale gelecektir. Boru kaynağının büzülme deformasyonunu azaltmak için simetri ve çapraz kaynak yöntemi kullanılmalıdır.
  4. Arka su duvarı borusunun tek geçiş topu, diğer ısıtma yüzeyi borularından farklıdır. Üst başlık kutusundaki arka su duvarı, bir Aleve Dayanıklı Açılığa sahip olduğundan, aleve dayanıklı Açılı Bükme Borusunun sayısı, arkadaki ile aynıdır. Su çeperi, aleve dayanıklı Açının rijitliğini arttırmak için, ayrıca çok sayıda aralıklı düz boru (çoğu fırın tipi) vardır. branş borusu) takılıdır. Düz boruya ve üst müttefiki tank arasındaki bağlantı deliği Φ 5 mm veya Φ 10 mm sınırlandırıcı ile donatılmıştır. Bu şekilde, çalışma ortamının bükülmüş borusunun çoğu, Alev Açısı ve çalışma ortamı bükülmüş borunun küçük bir kısmı, düz gerilimi ve kavisli borunun iç gerilimi azaltmak için karşılık gelen genişleme miktarına sahip olmasını sağlar, böylece topun içinden geçme zorluğu artar.

  Dikkat

  1 Atık Isı geri kazanımlı kazanlarda su duvar panelleri kullanılmaktadır.
  2 Su duvar panelleri üretiyoruz, bunlar müşterilerin çizimlerine ve özelliklerine göre karbon çelik borulardan üretiliyor.
  3 Üretim sırasında bükülmüş kısımda ovalliğe ve incelmeye özellikle dikkat edilir.
  4 Geniş bir Waterwall Panel ürün yelpazesi üretiyoruz ve tedarik ediyoruz.
  5 Bizim tarafımızdan sunulan tüplerin, sürekli bir fin malzemesi şeridi tüp üzerine spiral olarak sarıldığından büyük bir iç basınca dayandığı bilinmektedir.
  6 Bu tüplerin, artan bir ısı çıktısına yol açan tek tip ısı sağladığı bilinmektedir.
  7 Su duvar panellerinin kazandaki ana işlevi, yüksek sıcaklıktaki alev veya baca tarafından üretilen ısıyı emmek ve tüplerde buhar veya sıcak su oluşturmak, böylece odadaki sıcaklığı azaltmaktır.


  Şirket Bilgisi

  • "Güvenli, Verimli, Enerji Tasarruflu ve Çevreye Duyarlı" kazanlar üretmek, mükemmel kalitede yeni tip ürünler sunmak, kullanıcılara memnuniyetlerini içtenlikle sunmak ve Çin'in en büyük kazan tedarikçisi olmak için çalışıyoruz.
  • Hua Dong Kazan Co, Ltd bir yüksek teknoloji kuruluştur kazan imalatında uzmanlaşmıştır. 1985'lerin başında kurulan ve iki üretim üssüne sahip olan bu şirketin, 110.000.000 ABD Doları tutarında sabit varlığı olan 400.000 ,000 kapsamı vardır. 150 teknisyen ve 600 kodlanmış kaynakçı dahil 1100 çalışan bulunmaktadır.

  İletişim bilgileri
  Zhangjiagang HuaDong Boiler Co., Ltd.

  İlgili kişi: Wendy

  Tel: +8618351692506

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

  Diğer ürünler