Zhangjiagang HuaDong Boiler Co., Ltd.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa ÜrünlerWater Wall Panels

Santral ve Endüstriyel Uygulama İçin Çelik Membran Su Duvar Panelleri

Santral ve Endüstriyel Uygulama İçin Çelik Membran Su Duvar Panelleri

  • Steel Membrane Water Wall Panels For Power Station And Industrial Application
  • Steel Membrane Water Wall Panels For Power Station And Industrial Application
  • Steel Membrane Water Wall Panels For Power Station And Industrial Application
 • Steel Membrane Water Wall Panels For Power Station And Industrial Application

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: Jiangsu, Çin
  Marka adı: HD Boiler
  Sertifika: EN, SGS, ASME, ISO9001
  Model numarası: su duvar panelleri

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Min sipariş miktarı: 1 Set
  Ambalaj bilgileri: Demir çerçeve, denize uygun ambalaj
  Teslim süresi: 30 GÜN
  Şimdi başvurun
  Detaylı ürün tanımı
  Malzeme: çelik Yangına dayanıklı: Grade A
  Yapısı: Su Borulu Boyutu: customerized
  Yakıt: Kömürlü Basınç: yüksek basınç

  Membran Su Duvar Panelleri


  ürün tanıtımı


  Su Cephe Panelleri günümüz kazanlarında gaz sızdırmaz yapıları nedeniyle ısı kaybını azaltmak ve yalıtım maliyetlerini azaltmak için kullanılmaktadır. Su Duvar Panellerini, boru kaynak makinelerine otomatik Fin kullanarak ve Başlıklara Kaynak Yapılabilen panellerin istenilen şekilde elde edilmesini sağlamak için büyük Boru Panel Bükücüler üretiyoruz. Panellerde paneller içine entegre kanalizasyon açıklıkları bulunan paneller sunuyoruz.

  Kazan suyu duvarları, aralarında metal bir şerit bulunan veya içermeyen kaynak yapılmış tüplerden yapılmış membran duvarlardır. Bu duvarlar kömür yanma odasının çevresini oluşturur. Su çeperi tüpleri ayrıca buharlaştırıcı bölüm olarak da adlandırılır; çoğunlukla kazan içinde yükseldikçe yavaş yavaş buharlaşan sıvı formda su içerirler.

  Açıklama:
  Atık Isı geri kazanımlı kazanlarda su duvar panelleri kullanılmaktadır. Su duvar panelleri üretiyoruz. Bunlar karbon çelik borulardan müşterilerin çizimlerine ve özelliklerine göre üretilir. Üretim sırasında bükülmüş kısımda ovalliğe ve incelmeye özellikle dikkat edilir.

  Geniş bir Waterwall Panel ürün yelpazesi üretiyoruz ve tedarik ediyoruz. Bizim tarafımızdan sunulan tüplerin sürekli bir fin malzemesi şeridi tüp üzerine spiral olarak sarıldığından büyük bir iç basınca dayandığı bilinmektedir. Bu tüplerin, artan bir ısı çıktısına yol açan tek tip ısı sağladığı bilinmektedir.


  Su duvar panellerinin kazan içerisindeki ana işlevi, yüksek sıcaklıktaki alev veya baca tarafından üretilen ısıyı emmek ve tüplerde buhar veya sıcak su oluşturmak, böylece odadaki sıcaklığı azaltmaktır.

  Membran Su Duvarının Avantajları


  1). Fırın duvarının sızdırmazlığını sağlamak ve yanma odasının hava sızıntısını azaltmak için.
  2). Yanma odasının ve kazan aksesuarlarının tam su soğutmasını sağlamak için membran su çeperi, yanma koşulu altında koklaşmayı önlemede fayda sağlar.
  3). Termal depolama kapasitesi küçüktür, yanma odasının ısınması hızlıdır ve soğutma da hızlıdır, bu da kazanın başlangıcında ve fırının kapanma zamanını soğutabilir.
  4). Üst destekli su soğutmalı duvarın kullanılması iyidir ve taşma çerçevesinin yükünü azaltabilir.
  5) Çıplak tüplerle karşılaştırıldığında, membran su duvarı, tüplerin ısı emme kapasitesini arttırır.
  6) Fabrika doğrudan kazan membran su duvarı, kazan parçalarının ön kombinasyon derecesini iyileştirebilir ve montaj iş yükünü azaltabilir.


  Ek

  1 Atık Isı geri kazanımlı kazanlarda su duvar panelleri kullanılmaktadır.
  2 Su duvar panelleri üretiyoruz, bunlar müşterilerin çizimlerine ve özelliklerine göre karbon çelik borulardan üretiliyor.
  3 Üretim sırasında bükülmüş kısımda ovalliğe ve incelmeye özellikle dikkat edilir.
  4 Geniş bir Waterwall Panel ürün yelpazesi üretiyoruz ve tedarik ediyoruz.
  5 Bizim tarafımızdan sunulan tüplerin sürekli bir fin malzemesi şeridi tüp üzerine spiral olarak sarıldığından büyük bir iç basınca dayandığı bilinmektedir.
  6 Bu tüplerin, artan bir ısı çıktısına yol açan tek tip ısı sağladığı bilinmektedir.
  7 Su duvar panellerinin kazan içerisindeki ana işlevi, yüksek sıcaklıktaki alev veya baca tarafından üretilen ısıyı emmek ve tüplerde buhar veya sıcak su oluşturmak, böylece odadaki sıcaklığı azaltmaktır.


  Uygulama

  1 Enerji tasarrufu sağlayan çevre koruma çin tedarikçisi CFB kazanı için membran su duvarı, aralarında metal bir şerit ile birlikte veya bunlar olmadan kaynak yapılmış tüplerden yapılmış membran duvarlardır.
  2 Bu duvarlar kömür yanma odasının çevresini oluşturur.
  3 Su çeperi tüpleri ayrıca buharlaştırıcı bölüm olarak da adlandırılır; çoğunlukla kazan içinde yükseldikçe yavaş yavaş buharlaşan sıvı formda su içerirler.


  Not

  1 Mekanik ve ısı transfer gereksinimlerini karşılamak için kaynak penetrasyonunun kontrolü Deformasyonun kabul edilebilir toleranslara kontrolü.
  2 Paneller rutin olarak kaynak ve ısıl işlemden sonra atölyede düzeltmeyi gerektirir, cevaplanması gereken soru, dükkanın daha sonra başarılı saha kurulumu için gereken boyutsal toleransları karşılayabiliyor mu?
  3 Var olan dükkan işleme prosedürleri, maliyet ve zamanlama ekleyecek aşırı kontroller eklenmeden olduğu gibi kullanılabilir mi?
  4 Ön ısıtmanın önemi ve kaynak işlemi boyunca sürdürülmesi, maliyeti önemli ölçüde artıracak çok sayıda işleme ve atölye işleme sorununa neden olabilir.

  İletişim bilgileri
  Zhangjiagang HuaDong Boiler Co., Ltd.

  İlgili kişi: Wendy

  Tel: +8618351692506

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

  Diğer ürünler