Ana sayfa ÜrünlerBoiler Air Preheater

Termik Santralde ASME Sertifikası Kazan Hava Ön Isıtıcısı Borulu Alaşımlı Paslanmaz

Termik Santralde ASME Sertifikası Kazan Hava Ön Isıtıcısı Borulu Alaşımlı Paslanmaz

  • ASME Certification Boiler Air Preheater In Thermal Power Plant Tubular Alloy Stainless
  • ASME Certification Boiler Air Preheater In Thermal Power Plant Tubular Alloy Stainless
  • ASME Certification Boiler Air Preheater In Thermal Power Plant Tubular Alloy Stainless
  • ASME Certification Boiler Air Preheater In Thermal Power Plant Tubular Alloy Stainless
 • ASME Certification Boiler Air Preheater In Thermal Power Plant Tubular Alloy Stainless

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: Çin
  Marka adı: HD Boiler
  Sertifika: ASME,EN,ISO,SGS
  Model numarası: Hava Ön Isıtıcı

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Min sipariş miktarı: 1 Set
  Fiyat: Negotiable
  Ambalaj bilgileri: Denize dayanıklı ambalaj
  Teslim süresi: 30 iş günü
  Ödeme koşulları: L/c, T/T, Western Union
  Yetenek temini: 1 set/ay
  Şimdi başvurun
  Detaylı ürün tanımı
  Renk: Müşteri ihtiyacına Uygulama: Hava ısıtıcı
  Yakıtlar: çeşitleri Kullanım: Hava ön ısıtma
  Bağlantı noktası: Shanghai Koşul: Yeni

  Termik Santralde ASME Sertifikası Hava Ön Isıtıcı Boru Şeklindeki Alaşımlı Paslanmaz

  ürün tanıtımı

  Hava ön ısıtıcısı (hava ön ısıtıcısı) ayrıca "hava ön ısıtıcısı için, kazan ısı transfer performansını iyileştirmek, hava ön ısıtıcısının rolünün ısı kaybını azaltmak, ön ısıtma ekipmanının kuyruk baca gazını çıkarmaktır. kazanı ısıtmak için, kazanı havasına girmeden önce, ısı havasına kadar, genel olarak havanın ısısı belirli bir dereceye kadar ısıtılmış olarak adlandırılan kömür yakıtlı santrallerde kullanılan kazan havası ön ısıtıcısı, tüp kutusuna bölünebilir döner ısıtma yüzeyi de dahil olmak üzere döner tip iki tip rüzgar kalkan döner ve döner tip iki tür güç istasyonu kazanı ısıtma yüzeyi döner ön ısıtıcı sık sık kabul edilir Kazan tipi uygulama genellikle iki bölmeli üç bölmeli dört bölmeli tip, hangi genellikle dolaşımdaki akışkan yataklı kazanlarda kullanılır

  Çalışma prensibi

  Örneğin döner hava ön ısıtıcısı, hava ön ısıtıcısı ilkesinin, çalışmanın baca gazının baca gazı baca gazı hava ön ısıtıcısı lientangine dönüşünü yavaşlatacağını ve ardından baca gazındaki ısıyı soğutma tarafından absorbe edeceğini göstermektedir. hava ön ısıtıcısındaki kanatçık, hava ön ısıtıcısından sonra yavaş dönüş ve hava tarafına doğru kanat hareketi, kazanın uygulamasında kazan hava ısıtıcısına girmeden önce havayı ısı transfer etmek için yangın alarm sistemi boşluklu üç nokta daha Hava ön ısıtıcı sistemi ve basit işlemin frekans dönüşüm kontrol sisteminin ayarlanması, kullanımı uygun olandır.Güvenli çalışması ve yüksek ısı değişim performansı nedeniyle baca gazı kazan sisteminde yaygın olarak kullanılır.

  Efekt

  1. Yanmayı arttırın ve yoğunlaştırın

  Atık ısı kazanından geçtikten sonra hava fırına girer, yakıtın kurumasını, ateşlenmesini ve yanmasını hızlandırır, kazanın içinde sabit yanmayı sağlar ve yanma verimini arttırır.

  2. Isı transferini arttırın

  Fırın içindeki yanma geliştiği ve güçlendirildiği ve fırına giren sıcak havanın sıcaklığı arttırıldığı için, fırındaki radyasyon ısı transferini güçlendirebilecek fırında ortalama sıcaklık seviyesi de artmıştır.

  3, fırında kaybını azaltmak, duman egzoz sıcaklığını azaltmak, kazan termal verimliliğini artırmak

  Fırındaki sabit yanma ve radyasyon ısı değişiminin yoğunlaşması nedeniyle kimyasal eksik yanma kaybı azaltılabilir. Öte yandan, hava ön ısıtıcısı, duman egzoz kaybını daha da azaltan baca gazı atık ısısını kullanır, böylece kazanı iyileştirir ısıl verim. Deneyimlerimize göre, ön ısıtıcıda hava 1,5 when artırıldığında, duman egzoz sıcaklığı 1 reduced azaltılabilir. Hava ön ısıtıcıyı kazan bacasına taktıktan sonra, havanın atık ısısı 150-160 ℃ ise, duman egzoz sıcaklığı 110-120 ℃ azaltılabilir ve kazanın ısıl verimi% 7 artırılabilir - % 7.5.% 11-12 oranında yakıt tasarrufu sağlayabilir.

  4. Sıcak hava yakıt kurutucu olarak kullanılabilir

  Tabaka yakma fırını için sıcak hava, daha yüksek nem ve kül içeriğine sahip yakıtı kullanabilir ve güç istasyonu kazanı için, sıcak hava, toz sistemi ve kömür taşıma ortamı için önemli bir kurutucu maddedir.

  Şirket Bilgisi

  Hua Dong Kazan Co, Ltd bir yüksek teknoloji kuruluştur kazan imalatında uzmanlaşmıştır. 1985’lerin başlarında kurulan ve iki üretim üssüne sahip olan bu şirketin, 110.000.000 ABD Doları tutarında sabit varlığı olan 400.000 covers kapsamı vardır. 150 teknisyen ve 600 kodlanmış kaynakçı dahil 1100 çalışan bulunmaktadır. Hua Dong, Çin Genel Kalite Denetim, Denetim ve Karantina İdaresi Başkanlığı tarafından verilen A Sınıfı kazanlar ve A1 ve A2 Sınıfı basınçlı kaplar için üretim lisansına sahiptir; ayrıca, Amerikan Makine Mühendisleri Derneği tarafından verilen "S" ve "U" "NB" pullarını; bu arada, bu Şirket ISO9001, SO3834, EN12952 Kalite Yönetim Sistemi belgelendirme geçti.

  İletişim bilgileri
  Zhangjiagang HuaDong Boiler Co., Ltd.

  İlgili kişi: becky

  Tel: +8615851633072

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

  Diğer ürünler

  İLETİŞİM

  Adres: Address: N0.1, Dongli Road, Donglai, Zhangjiagang City, Jiangsu Province, China

  Fabrika adres:Address: N0.1, Dongli Road, Donglai, Zhangjiagang City, Jiangsu Province, China