Zhangjiagang HuaDong Boiler Co., Ltd.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa ÜrünlerWater Wall Panels

ASME'ye Göre Şeker Değirmeni Onarımı İçin Kazan Basınç Parçaları Su Duvar Panelleri

ASME'ye Göre Şeker Değirmeni Onarımı İçin Kazan Basınç Parçaları Su Duvar Panelleri

  • Boiler Pressure Parts Water Wall Panels For Sugar Mill Repair According ASME
  • Boiler Pressure Parts Water Wall Panels For Sugar Mill Repair According ASME
  • Boiler Pressure Parts Water Wall Panels For Sugar Mill Repair According ASME
  • Boiler Pressure Parts Water Wall Panels For Sugar Mill Repair According ASME
 • Boiler Pressure Parts Water Wall Panels For Sugar Mill Repair According ASME

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: Çin
  Marka adı: HD Boiler
  Sertifika: ISO9001,ASME,SGS,Grade A
  Model numarası: Membran Su Duvarı

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Min sipariş miktarı: 1set
  Fiyat: Negotiable
  Ambalaj bilgileri: Denize dayanıklı ambalaj
  Teslim süresi: 35 gün
  Ödeme koşulları: L / C, T / T, CAD, D / P
  Yetenek temini: 400 Ton / Ay
  Şimdi başvurun
  Detaylı ürün tanımı
  Koşul: Yeni Yapısı: Yangın / Su Borusu
  Yakıt: Kömür / Gaz / Kömür Yakıtlı / Su Sıcaklığı Basınç: Düşük / Yüksek Basınç
  Uygulama Alanları: Kazan Şeker Değirmeni Türü: özelleştirilmiş

  ASME Standardına Göre Şeker Fabrikası Onarımı İçin Kazan Basınçlı Parçaları Su Duvar Panelleri

  ürün tanıtımı


  Fırın duvarının iç çeperine genellikle dikey olarak yerleştirilmiş pimli su duvar panelleri, esas olarak fırın içindeki alev ve yüksek sıcaklıktaki baca gazı tarafından yayılan radyan ısıyı emmek için kullanılır. Her türlü modern kazan ve kazan suyu sirkülasyon döngüsünün temel bileşenidir.

  Su duvarı asıl olarak ısıtılmayacak, ancak fırını yüksek sıcaklık hasarından soğutacak şekilde tasarlandı. Daha sonra, iyi bir ısı değişim fonksiyonu nedeniyle, kazanın ana ısıtma parçası olarak buhar kazanını kademeli olarak değiştirdi.

  Kazan dairesi iç duvarına yerleştirilen ve birçok paralel borudan oluşan buharlaşmalı ısıtma yüzeyi. Su duvarının işlevi, fırın odasındaki yüksek sıcaklık alev veya baca gazının radyant ısısını emer, buhar veya sıcak su üretir. Borunun içinde ve fırın duvarını korumak için fırın duvarının sıcaklığını düşürür. Büyük kapasiteli bir kazanda, fırın içindeki alev sıcaklığı çok yüksektir, ısı radyasyonunun yoğunluğu çok fazladır.

  Kazan içindeki ısının kırk ila yüzde elli veya daha fazlası su duvarı tarafından emilir. Birkaç küçük kapasiteli kazan hariç, modern su borulu kazanlar buharlaşmanın ana ısıtma yüzeyi olarak su soğutma duvarını alır.

  Açıklama:

  1. Atık Isı geri kazanımlı kazanlarda su duvar panelleri kullanılmaktadır. Su duvar panelleri üretiyoruz. Bunlar karbon çelik borulardan müşterilerin çizimlerine ve özelliklerine göre üretilir. Üretim sırasında bükülmüş kısımda ovalliğe ve incelmeye özellikle dikkat edilir.
  2. Geniş bir Waterwall Panel ürün yelpazesi üretiyoruz ve tedarik ediyoruz. Bizim tarafımızdan sunulan tüplerin sürekli bir fin malzemesi şeridi tüp üzerine spiral olarak sarıldığından büyük bir iç basınca dayandığı bilinmektedir. Bu tüplerin, artan bir ısı çıktısına yol açan tek tip ısı sağladığı bilinmektedir.
  3. Su duvar panellerinin kazandaki ana işlevi, yüksek sıcaklıktaki alev veya baca tarafından üretilen ısıyı emmek ve tüplerde buhar veya sıcak su oluşturmak, böylece odadaki sıcaklığı azaltmaktır.

  Membran Su Duvarının Avantajları


  • 1). Fırın duvarının sızdırmazlığını sağlamak ve yanma odasının hava sızıntısını azaltmak için.
  • 2). Yanma odasının ve kazan aksesuarlarının tam su soğutmasını sağlamak için membran su çeperi, yanma koşulu altında koklaşmayı önlemede fayda sağlar.
  • 3). Termal depolama kapasitesi küçüktür, yanma odasının ısınması hızlıdır ve soğutma da hızlıdır, bu da kazanın başlangıcında ve fırının kapanma zamanını soğutabilir.
  • 4). Üst destekli su soğutmalı duvarın kullanılması iyidir ve taşma çerçevesinin yükünü azaltabilir.
  • 5) Çıplak tüplerle karşılaştırıldığında, membran su duvarı, tüplerin ısı emme kapasitesini arttırır.
  • 6) Fabrika doğrudan kazan membran su duvarı, kazan parçalarının ön kombinasyon derecesini iyileştirebilir ve montaj iş yükünü azaltabilir.

  Ek

  1 Atık Isı geri kazanımlı kazanlarda su duvar panelleri kullanılmaktadır.
  2 Su duvar panelleri üretiyoruz, bunlar müşterilerin çizimlerine ve özelliklerine göre karbon çelik borulardan üretiliyor.
  3 Üretim sırasında bükülmüş kısımda ovalliğe ve incelmeye özellikle dikkat edilir.
  4 Geniş bir Waterwall Panel ürün yelpazesi üretiyoruz ve tedarik ediyoruz.
  5 Bizim tarafımızdan sunulan tüplerin, sürekli bir fin malzemesi şeridi tüp üzerine spiral olarak sarıldığından büyük bir iç basınca dayandığı bilinmektedir.
  6 Bu tüplerin, artan bir ısı çıktısına yol açan tek tip ısı sağladığı bilinmektedir.
  7 Su duvar panellerinin kazandaki ana işlevi, yüksek sıcaklıktaki alev veya baca tarafından üretilen ısıyı emmek ve tüplerde buhar veya sıcak su oluşturmak, böylece odadaki sıcaklığı azaltmaktır.

  Uygulama

  1 Enerji tasarrufu sağlayan çevre koruma çin tedarikçisi CFB kazanı için membran su duvarı, aralarında metal bir şerit ile birlikte veya bunlar olmadan kaynak yapılmış tüplerden yapılmış membran duvarlardır.
  2 Bu duvarlar kömür yanma odasının çevresini oluşturur.
  3 Su çeperi tüpleri ayrıca buharlaştırıcı bölüm olarak da adlandırılır; çoğunlukla kazan içinde yükseldikçe yavaş yavaş buharlaşan sıvı formda su içerirler.

  Not

  1 Mekanik ve ısı transfer gereksinimlerini karşılamak için kaynak penetrasyonunun kontrolü Deformasyonun kabul edilebilir toleranslara kontrolü.
  2 Paneller rutin olarak kaynak ve ısıl işlemden sonra atölyede düzeltmeyi gerektirir, cevaplanması gereken soru, dükkanın daha sonra başarılı saha kurulumu için gereken boyutsal toleransları karşılayabiliyor mu?
  3 Var olan dükkan işleme prosedürleri, maliyet ve zamanlama ekleyecek aşırı kontroller eklenmeden olduğu gibi kullanılabilir mi?
  4 Ön ısıtmanın önemi ve kaynak işlemi boyunca sürdürülmesi, maliyeti önemli ölçüde artıracak çok sayıda işleme ve atölye işleme sorununa neden olabilir.

  İletişim bilgileri
  Zhangjiagang HuaDong Boiler Co., Ltd.

  İlgili kişi: Yolanda

  Tel: +8615851633162

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

  Diğer ürünler