Ana sayfa ÜrünlerWater Wall Panels

ASME'ye Göre Şeker Değirmeni Onarımı İçin Kazan Basınç Parçaları Su Duvar Panelleri

ASME'ye Göre Şeker Değirmeni Onarımı İçin Kazan Basınç Parçaları Su Duvar Panelleri

  • Boiler Pressure Parts Water Wall Panels For Sugar Mill Repair According ASME
  • Boiler Pressure Parts Water Wall Panels For Sugar Mill Repair According ASME
  • Boiler Pressure Parts Water Wall Panels For Sugar Mill Repair According ASME
  • Boiler Pressure Parts Water Wall Panels For Sugar Mill Repair According ASME
 • Boiler Pressure Parts Water Wall Panels For Sugar Mill Repair According ASME

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: Çin
  Marka adı: HD Boiler
  Sertifika: ISO9001,ASME,SGS,Grade A
  Model numarası: Membran Su Duvarı

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Min sipariş miktarı: 1set
  Fiyat: Negotiable
  Ambalaj bilgileri: Denize dayanıklı ambalaj
  Teslim süresi: 35 gün
  Ödeme koşulları: L / C, T / T, CAD, D / P
  Yetenek temini: 400 Ton / Ay
  Şimdi başvurun
  Detaylı ürün tanımı
  Koşul: Yeni Yapısı: Yangın / Su Borusu
  Yakıt: Kömür / Gaz / Kömür yakıtlı / Su ısısı Basınç: Düşük / Yüksek Basınç
  Uygulama Alanı: Kazan Şeker Fabrikası Türü: özelleştirilmiş

  ASME Standardına Göre Şeker Fabrikası Onarımı için Kazan Basınç Parçaları Su Duvar Panelleri

  ürün tanıtımı


  Fırın duvarının iç duvarına genellikle dikey olarak döşenmiş pimli su duvar panelleri, esas olarak fırında alev ve yüksek sıcaklık baca gazı tarafından yayılan radyan ısıyı emmek için kullanılır. her türlü modern kazanlar ve kazan suyu sirkülasyon döngüsünün temel bileşeni. hem soğutma hem de fırın duvarının korunması nedeniyle, adı.

  Su duvarı başlangıçta ısıtılmayacak, ancak fırını yüksek sıcaklık hasarından soğutmak için tasarlanmıştır.Daha sonra, iyi ısı değişim fonksiyonu nedeniyle, kazanın ana ısıtma kısmı olarak buhar kazanını yavaş yavaş değiştirdi.

  Kazan odasının iç duvarına yerleştirilen ve birçok paralel borudan oluşan evaporatif ısıtma yüzeyi Su duvarının işlevi, fırın odasındaki yüksek sıcaklık alevi veya baca gazının radyan ısısını emmek, buhar veya sıcak su üretmektir. boru ve fırın duvarını korumak için fırın duvarının sıcaklığını düşürün.Büyük kapasiteli bir kazanda, fırındaki alev sıcaklığı çok yüksektir, ısı radyasyonunun yoğunluğu çok büyüktür.

  Kazandaki ısının yüzde kırk ila elli veya daha fazlası su duvarı tarafından emilir.Küçük kapasiteli kazanlar hariç, modern su borulu kazanlar, buharlaşmanın ana ısıtma yüzeyi olarak su soğutma duvarını alır.

  Açıklama:

  1. Atık Isı geri kazanım kazanlarında su duvar panelleri kullanılmaktadır. Su duvar panelleri üretiyoruz. Bunlar müşterilerin çizimlerine ve özelliklerine göre karbon çelik borulardan üretilmektedir. İmalat sırasında bükülmüş kısımda ovallik ve inceltme için özel dikkat gösterilmektedir.
  2. Su Duvarı Panellerinin kapsamlı bir yelpazesini üretiyoruz ve tedarik ediyoruz. Tarafımızdan sunulan tüplerin sürekli bir fin malzeme şeridi tüp üzerine spiral olarak sarıldığından, tarafımızdan sunulan tüplerin büyük bir iç basınca dayantığı bilinmektedir. Bu tüplerin, artan ısı çıkışı ile sonuçlanan, homojen bir şekilde ısı sağladığı bilinmektedir.
  3. Kazanda su duvar panellerinin ana işlevi, yüksek sıcaklıkta alev veya baca tarafından üretilen ısıyı emmek ve tüplerde buhar veya sıcak su üretmek, böylece odadaki sıcaklığı azaltmaktır.

  Membran Su Duvarının Avantajları


  • 1). Fırın duvarının sızdırmazlığını garanti etmek ve yanma odasının hava sızıntısını azaltmak.
  • 2). Yanma odasının ve kazan aksesuarlarının tam su soğutmasını elde etmek için, membran su duvarı, ek ateşleme koşulu altında koklaşmayı önlemek için yararlıdır.
  • 3). Termal depolama kapasitesi küçüktür, yanma odasının ısınması hızlıdır ve soğutma da hızlıdır, bu da kazanın başlaması ve fırının kapanma süresini kısaltabilir.
  • 4). En iyi desteklenen su soğutmalı duvarı benimsemek iyidir ve çıkıntıya fayda sağlayan kazan çerçevesinin yükünü azaltabilir.
  • 5) Çıplak tüplerle karşılaştırıldığında, membran su duvarı tüplerin ısı emme kapasitesini arttırır.
  • 6) Fabrika doğrudan kazan membranı su duvarı kazan parçalarının ön kombinasyon derecesini artırabilir ve kurulum iş yükünü azaltabilir.

  Ek

  1 Atık Isı geri kazanım kazanlarında su duvar panelleri kullanılmaktadır.
  2 Su duvar panelleri üretiyoruz, bunlar müşterilerin çizimlerine ve özelliklerine karbon çelik borulardan üretiliyor.
  3 İmalat sırasında bükülmüş kısımda ovallik ve inceltme için özel dikkat gösterilmektedir.
  4 Su Duvarı Panellerinin kapsamlı bir yelpazesini üretiyoruz ve tedarik ediyoruz.
  5 Tarafımızdan sunulan tüplerin sürekli bir fin malzeme şeridi tüp üzerine spiral olarak sarıldığından, tarafımızdan sunulan tüplerin büyük bir iç basınca dayantığı bilinmektedir.
  6 Bu tüplerin, artan ısı çıkışı ile sonuçlanan, homojen bir şekilde ısı sağladığı bilinmektedir.
  7 Kazanda su duvar panellerinin ana işlevi, yüksek sıcaklıkta alev veya baca tarafından üretilen ısıyı emmek ve tüplerde buhar veya sıcak su üretmek, böylece odadaki sıcaklığı azaltmaktır.

  Uygulama

  1 CFB kazan için enerji tasarrufu çevre koruma çin tedarikçisi membran su duvarı, aralarında bir metal şerit ile birlikte veya olmadan bir şerit kaynaklı kaynaklı membran duvarlardır.
  2 Bu duvarlar kömür yanma odasının mahfazasını oluşturur.
  3 Su çeperi tüpleri aynı zamanda evaporatör bölümü olarak da adlandırılır; çoğunlukla kazanda yükseldikçe yavaş yavaş buharlaşan sıvı halde su içerirler.

  Not

  1 Mekanik ve ısı transfer gereksinimlerini karşılamak için kaynak penetrasyonunun kontrolü Kabul edilebilir toleranslara göre deformasyonun kontrolü.
  2 Paneller, kaynak ve ısıl işlemden sonra atölyede rutin olarak düzeltmeyi gerektirir, cevaplanacak soru, mağaza başarılı bir şekilde kurulum için gerekli boyut toleranslarını karşılayabilir mi?
  3 Mevcut mağaza işleme prosedürleri, maliyet ve zamanlama ekleyecek aşırı kontroller eklemeden olduğu gibi kullanılabilir mi?
  4 Kaynak işlemiyle ön ısıtmanın ve bakımının önemi, maliyeti önemli ölçüde artıracak bir dizi elleçleme ve mağaza işleme sorununa neden olabilir.

  İletişim bilgileri
  Zhangjiagang HuaDong Boiler Co., Ltd.

  İlgili kişi: Yolanda

  Tel: +8615851633162

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

  Diğer ürünler

  İLETİŞİM

  Adres: Address: N0.1, Dongli Road, Donglai, Zhangjiagang City, Jiangsu Province, China

  Fabrika adres:Address: N0.1, Dongli Road, Donglai, Zhangjiagang City, Jiangsu Province, China