Ana sayfa ÜrünlerSu duvar paneli

ASME'ye Göre Şeker Fabrikası Onarımı İçin Kazan Basınç Parçaları Membran Duvar Panelleri Atık Isı

ASME'ye Göre Şeker Fabrikası Onarımı İçin Kazan Basınç Parçaları Membran Duvar Panelleri Atık Isı

 • ASME'ye Göre Şeker Fabrikası Onarımı İçin Kazan Basınç Parçaları Membran Duvar Panelleri Atık Isı
 • ASME'ye Göre Şeker Fabrikası Onarımı İçin Kazan Basınç Parçaları Membran Duvar Panelleri Atık Isı
 • ASME'ye Göre Şeker Fabrikası Onarımı İçin Kazan Basınç Parçaları Membran Duvar Panelleri Atık Isı
 • ASME'ye Göre Şeker Fabrikası Onarımı İçin Kazan Basınç Parçaları Membran Duvar Panelleri Atık Isı
ASME'ye Göre Şeker Fabrikası Onarımı İçin Kazan Basınç Parçaları Membran Duvar Panelleri Atık Isı
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: HD Boiler
Sertifika: ISO9001,ASME,SGS,Grade A
Model numarası: Kazan Membranı Su Duvarı
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1set
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Denize uygun Ambalaj
Teslim süresi: 35 gün
Ödeme koşulları: L / C, T / T, CAD, D / P
Yetenek temini: 400 ton / ay
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Şart: Yeni yapı: Yangın / Su Borusu
Yakıt: Kömür / Gaz / Kömür yakıtlı / Su ısısı Basınç: Düşük / Yüksek Basınç
Uygulama Alanı: Kazan Şeker Fabrikası tip: Özelleştirilmiş
Vurgulamak:

Kazan Membran Duvar Panelleri

,

atık ısı membranlı duvar panelleri

,

Su Borulu Membran Duvar Panelleri

ASME Standardına Göre Şeker Fabrikası Onarımı İçin Kazan Basınç Parçaları Su Duvar Panelleri

 

ürün tanıtımı


Genellikle ocak duvarının iç duvarına dikey olarak yerleştirilen iğneli su duvar panelleri, esas olarak alevin yaydığı radyan ısıyı ve fırında yüksek sıcaklıktaki baca gazını absorbe etmek için kullanılır. her türlü modern kazan ve kazan suyu sirkülasyon döngüsünün temel bileşeni. Hem soğutulması hem de fırın duvarının korunması nedeniyle adıdır.

 

Su duvarı orijinal olarak ısıtılmayacak, ancak fırını yüksek sıcaklık hasarından soğutacak şekilde tasarlandı Daha sonra, iyi ısı değişim işlevi nedeniyle, buhar tamburunu kademeli olarak kazanın ana ısıtma parçası olarak değiştirdi.

 

Kazan haznesi iç cidarına döşenen ve çok sayıda paralel borudan oluşan evaporatif ısıtma yüzeyi Su cidarının işlevi, fırın haznesindeki yüksek sıcaklık alev veya baca gazının radyan ısısını absorbe ederek buhar veya sıcak su üretmektir. Borudaki ve fırın duvarını korumak için fırın duvarının sıcaklığını azaltın. Büyük kapasiteli bir kazanda, fırın içindeki alev sıcaklığı çok yüksek, ısı radyasyonunun yoğunluğu çok büyüktür.

 

Kazandaki ısının yüzde kırk ila ellisi veya daha fazlası su duvarı tarafından emilir. Birkaç küçük kapasiteli kazanlar dışında, modern su borulu kazanlar buharlaşmanın ana ısıtma yüzeyi olarak su soğutma duvarını alır.

 

 

Açıklama:

 1. Atık Isı geri kazanım kazanlarında su duvar panelleri kullanılmaktadır.Su duvar panelleri üretmekteyiz.Bunlar, müşterilerin çizimlerine ve özelliklerine göre karbon çelik borulardan üretilir.İmalat sırasında bükülmüş kısımda ovallik ve incelme için özel dikkat gösterilmektedir.
 2.  
 3. Kapsamlı bir Waterwall Panelleri yelpazesi üretiyor ve tedarik ediyoruz.Tarafımızdan sunulan tüplerin, sürekli bir kanat malzemesi şeridi boruya spiral olarak sarıldığı için büyük bir iç basınca dayanabildiği bilinmektedir.Bu tüplerin, artan bir ısı çıkışı ile sonuçlanan homojen bir şekilde ısıyı sağladığı bilinmektedir.
 4.  
 5. Kazanda su duvar panellerinin temel işlevi, yüksek sıcaklıkta alev veya baca gazı tarafından üretilen ısıyı absorbe etmek ve borularda buhar veya sıcak su üretmek, böylece hazne içindeki sıcaklığı düşürmektir.

 

Membran Su Duvarının Avantajları


 • 1).Fırın duvarının sızdırmazlığını garanti altına almak ve yanma odasındaki hava sızıntısını azaltmak.
 • 2).Yanma odasının ve kazan aksesuarlarının tam su soğutmasını sağlamak için membran su duvarı, ek ateşleme koşulu altında koklaşmayı önlemek için faydalıdır.
 • 3).Termal depolama kapasitesi küçüktür, yanma odasının ısınması hızlıdır ve soğutma da hızlıdır, bu da kazanın başlama ve fırının kapanma süresini kısaltabilir.
 • 4).Üstten destekli su soğutmalı duvarın kullanılması iyidir ve kazan çerçevesinin yükünü azaltabilir, bu da çıkıntıya fayda sağlar.
 • 5) Çıplak tüplerle karşılaştırıldığında, membran su duvarı tüplerin ısı emme kapasitesini artırır.
 • 6) Fabrika doğrudan kazan membranı su duvarı, kazan parçalarının Ön kombinasyon derecesini iyileştirebilir ve kurulum iş yükünü azaltabilir.

 

Ek

 

1 Atık Isı geri kazanım kazanlarında su duvar panelleri kullanılmaktadır.
2 Su duvar panelleri üretiyoruz, bunlar müşterilerin çizimlerine ve özelliklerine göre karbon çelik borulardan üretiliyor.
3 İmalat sırasında bükülmüş kısımda ovallik ve incelme için özel dikkat gösterilmektedir.
4 Kapsamlı bir Waterwall Panelleri yelpazesi üretiyor ve tedarik ediyoruz.
5 Tarafımızdan sunulan tüplerin, sürekli bir kanat malzemesi şeridi boruya spiral olarak sarıldığı için büyük bir iç basınca dayanabildiği bilinmektedir.
6 Bu tüplerin, artan bir ısı çıkışı ile sonuçlanan homojen bir şekilde ısıyı sağladığı bilinmektedir.
7 Kazanda su duvar panellerinin temel işlevi, yüksek sıcaklıkta alev veya baca gazı tarafından üretilen ısıyı absorbe etmek ve borularda buhar veya sıcak su üretmek, böylece hazne içindeki sıcaklığı düşürmektir.
 

Çeşitli kazan suyu duvar paneli imal edilebilir

 • Membran kazan suyu duvar paneli: nokta, birçok haddelenmiş kanatlı boruyu kapalı bir kombine ısıtma yüzeyine kaynak yapar, bu da fırının hava sızdırmazlığını artırır ve hava sızıntısını azaltır.
 • Çivili su duvarı hortumu:20 ila 25 mm uzunluğunda ve 6 ila 12 mm çapındaki pimleri su duvarı tüpüne kaynak yapar ve ardından su duvarı panelinin ısı emilimini azaltmak ve yanma bölgesindeki sıcaklığı artırmak için bir krom cevheri refrakter plastik uygular.Yakıtı ateşe vermenin zor olduğu durumlar için olduğu kadar belirli cüruf boşaltma fırınları için de uygundur.
 • Düz borulu kazan suyu duvar paneli: en basit yapı olan bir dizi dikişsiz çelik borudan oluşur.
 • Duvara monte kazan suyu duvar boruları: fırın duvarının iç duvarına gömülü, tek taraflı ısı absorpsiyonu.
 • Çift taraflı ısıtmalı su duvar paneli: Birbirinden bağımsız ikiye bölünmüş ve her iki tarafı ısıtılmış büyük kazan fırınının ortasına monte edilmiştir.


ASME'ye Göre Şeker Fabrikası Onarımı İçin Kazan Basınç Parçaları Membran Duvar Panelleri Atık Isı 0

Not

 

1 Mekanik ve ısı transferi gereksinimlerini karşılamak için kaynak penetrasyonunun kontrolü Deformasyonun kabul edilebilir toleranslarda kontrolü.
2 Paneller, kaynak ve ısıl işlemden sonra atölyede rutin olarak düzeltme gerektirir, cevaplanması gereken soru şudur: Mağaza daha sonra başarılı saha kurulumu için gerekli boyut toleranslarını karşılayabilir mi?
3 Mevcut mağaza yönetimi prosedürleri, maliyet ve program ekleyecek aşırı kontroller eklemeden olduğu gibi kullanılabilir.
4 Ön ısıtmanın önemi ve kaynak işlemi yoluyla bakımı, maliyeti önemli ölçüde artıracak bir dizi işleme ve atölye işleme sorunlarına neden olabilir.
 

 

 

 

 

 

İletişim bilgileri
Zhangjiagang HuaDong Boiler Co., Ltd.

İlgili kişi: Yolanda

Tel: +8615851633162

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Diğer ürünler

İLETİŞİM

Adres: Adres: N0.1, Dongli Yolu, Donglai, Zhangjiagang Şehri, Jiangsu Eyaleti, Çin

Fabrika adres:Adres: N0.1, Dongli Yolu, Donglai, Zhangjiagang Şehri, Jiangsu Eyaleti, Çin